Rezultate căutare

1. Greşeli în text

https://prnt.sc/5uNEfMmNwllB
  2. Eveniment de meșteșugire 2022

Ora 12 a sosit dar misiunea n-a venit... Poate vine cu trenul si mai intarzie ca e caldura mare :)))
  3. Concurs Instigare la cultură: Ghicește statele!

Toti vor fi castigatori la 1 aprilie :)))
  4. Ajutor pentru Henry! Discuții

Am mai invatat ceva :) Multumesc frumos adsum!
  5. Ajutor pentru Henry! Discuții

Cum incasam premiile?
  6. Concurs Casa de pariuri

Italia - Elveţia 1-0
  7. Salonul concursului aniversar

Am zis sa respect ce scrie in regulament :) In alta ordine de idei :P am primit premiul dimineata la prima ora, prompti baietii ;) thumbs up
  8. Salonul concursului aniversar

La tip de ticket nu imi apare concurs, doar urmatoarele: bug, contestatie, diverse, forum, loto, plati, probleme logare, incalcare reguli, intrebari.
  9. Bătălie Awesomia Discuții legate despre bătăliile organizate la fortul Awesomia

Sa fie conditionate luptele, in timpul saptamanii de la ora 19; orice premiu este bine primit ;) Echilibrul nu poate fi facut de admini. Cum sa controleze ei daca din 130 atacatori inscrisi se prezinta 50 si din 120 aparatori inscrisi se prezinta 100?
  10. Înscrierea mea la concurs - Jocul 2

YearEvent 2008The West a fost lansat 2009Au fost introduse bătăliile la fort 2010A fost implementată piața & Comerțul 2011Au fost introduși pantalonii 2012The West 2.0 a fost lansat 2013The West a împlinit 5 ani! 2014A fost introdusă aventura 2015Primul eveniment IFBC 2016A fost adăugată funcția...
  11. Înscrierea mea la concurs - Jocul 1

1 Oktoberfest 2 Paște 3 Ziua celor morți 4 Ziua St. Patrick 5 Ziua Independenței
  12. Înscrierea mea la concurs - Jocul 1

1 Oktoberfest 2 Paște 3 Ziua celor morți 4 Ziua Sf. Valentin 5 Ziua Independenței
  13. Bătălie Awesomia Discuții legate despre bătăliile organizate la fortul Awesomia

Mi se pare o idee foarte buna conditionarea de azi de la fort. Si inainte sa-mi sariti in cap, nu am vreo tangenta cu adsum sau alt admin.
  14. Monede de aur

Azi nu au mai dat geanta la toti cei care au participat la Awesomia. De 1 aprilie pacaleala :( Si ma bazam pe cele 75 monede ... Stiti la ce ora se incheie eventul in 2 aprilie? La 00 sau la 12?
  15. Event St. Patrick 2021

Pe serverele ro este activa misiunea? Nici pe hawaii nici pe georgia nu imi apare nimic.
  16. Înscrierea mea la concurs - Jocul 3

https://imgflip.com/i/4xznpg
  17. Înscrierea mea la concurs - Jocul 2

Henry-Mrs. Anderson John-Bella Maria-Calvin Scarlett-Seth
  18. Misiunea sport de iarna neobisnuit

Mda, ramane realizarea nefacuta, pot sa tot cumpar la colectii ca am doar o sansa din cinci sa pice. Multumesc Ale
Sus