Rezultate căutare

1. Propunere anti BLAT (egalul de la aventuri )

NUME SUGESTIE:Propunere anti BLAT (egalul de la aventuri ) DESCRIERE SUGESTIE: Propun sa adaugati o misiune care la 30/40/50 alegeti voi win-uri consecutive de persoana sa primeasca ceva misto.M-am saturat sa intru si sa astept sa faca ei egal in loc sa jucam jocul.Stiu ca o sa am multe contra :))
  2. Propunere pentru AVENTURI

NUME SUGESTIE: PREMIUL DE LA AVENTURI DESCRIERE SUGESTIE: Exista o problema foarte mare care a dus la picarea aventurilor grav,mai intra lumea ca tot are iteme sau 10 minute libere,dar foarte rar.AVENTURILE AU PICAT DIN CAUZA CA PREMIUL,SINGURUL PREMIU CLAR,NU MAI ARE VALOARE DE JUMATATE DE AN...
  3. Buton de alerta -AVENTURI

NUME SUGESTIE: buton de alerta DESCRIERE SUGESTIE: La aventuri apar toate numele jucatorilor din echipa in chat.Propun cand apasam click sa apara varianta ALERTA cand il apasam sa primeasca in chatul serverului unde e logat cu sunetul pe care il aveti voi cand se gaseste de 1 aventura,oaia sau...
  4. propunere shop-ul aventurilor .

Nume propunere : Shop-ul aventurilor Propun ca cu punctele veteran sa putem lua in cele 40 secunde din looby de selectat skilluri,de la un MAGAZIN AL AVENTURILOR,orice item ce contine puncte folositoare aventurilor pentru un anumit numar de puncte. ex: cutite bucatar card - 2500 WP - 5...
  5. Nesincronizare aventuri / lume noua.

A existat problema ca setul proscrisului nu mai face fata la aventuri asa ca au aparut echipaj si cele 2 de eventul trecut. Acum intrebarea mea este,6 luni de acum incolo pana de craciun cei de pe sv nou care vor sa joace aventuri cu setul cel mai bun ( cei care ating 120-130 ma refer) nu au...
  6. propunere forturi ,,re-buy,, sau ,,respawn,,

NUME SUGESTIE: propunere pentru forturi DESCRIERE SUGESTIE: propun adaugarea modului de respawn la forturi contra unei sume de bani (de joc ) gandita si calculata bine ,de minim 3 ori de exemplu.Cu repunere in locul in care am inceput fortul.Iar banii sa-i ia echipa castigatoare AVANTAJE...
  7. Propunere pentru aventuri

NUME SUGESTIE: Runde in care a aparat o cladire DESCRIERE SUGESTIE: Propun aparitia unei statistici in urmatoarele categorii :topul de la final de aventura cu statistica si in clasamentul aventurilor.Statistica suna in felul urmator: Numarul de runde in care un jucator a aparat o cladire ! Cum...
  8. Propunere FORTURI : un all in cu absolut toate itemele existente la forturi dupa modelul urmator:

Propun o noua evolutie a forturilor,in care sa existe un magazin de forturi inainte de fiecare batalie cu 1 ora,langa fortul in cauza care sa contina absolut toate itemele existente la pretul lor de 13-7-9-2k. Sa putem sa cumparam aceste iteme pentru a putea intra la fortul respectiv cu ele si...
  9. Echilibru 100% corect in aventuri dupa acest model :

NUME SUGESTIE: Echilibru 100% corect in aventuri dupa acest model : DESCRIERE SUGESTIE: Propun un nou mod mult mai bun de echilibru cand vine vorba de formarea echipelor la aventuri : O camera de chat tip manevra(la fort) unde dupa deschiderea ei nimeni nu mai poate schimba arma si toata lumea...
  10. Dezechilibru mare in PREZENT + propunere

NUME SUGESTIE:Problema uriasa cu singurul motiv pentru care juca lumea aventuri atat pe ro cat si pe .net acel cufar cu prada A RAMAS FARA VALOARE atat ca bani cat si ca iteme.am 70 in inventar mi le-a refuzat lumea si cu 5k :)) .De ce le mai jucam?Lasoul si setul de echipaj(boatswain) au...
  11. Propunere reintegrare in joc a itemelor upgradate

NUME SUGESTIE:Propunere reintegrare in joc a itemelor upgradate DESCRIERE SUGESTIE:Propun reintegrarea itemelor upgradate dar ajunse nefolositoare in joc dupa urmatorul model :Adaugarea unei misiuni (destul de grea) dar accesibila pentru toti repetabilă,odata la 24 de ore sa poata fi facuta iar...
  12. Propunere cufar nou(foarte folositor),un cufar TOMBOSTONE !

NUME SUGESTIE: Cufar Tombostone DESCRIERE SUGESTIE: Salut.Am strans 15.000+ aventuri pana acum si am remarcat o mica chestie foarte importanta despre ele,Atatea beneficii au inca de cand au fost facute DAR ati uitat sa le puneti in valoare pe toate.Pentru inceput am sa propun un nou cufar...
  13. Propunere avantajoasa pentru itemele upgradate/piata si bani.

NUME SUGESTIE: Propunere avantajoasa pentru negot piata DESCRIERE SUGESTIE:Am o propunere avantajoasa pentru market.Propun aparitia la piata o posibilitatii de a imprumuta 1 item pe acelasi timp care este acum pentru vanzare :1/2/3/4/5/6/7 zile la licitatie,chiar si iteme upgradate.De exemplu,am...
  14. Propunere metoda de egalitate in aventuri

NUME SUGESTIE:Propun un mod de a face egalitate in aventuri,sa nu mai iasa nimeni,sa nu mai fie echipe dezechilibrate DESCRIERE SUGESTIE: propun o camera de chat cand dam sa intram la aventuri,unde doar jucatori lv 110+(sau un lv mare,in caz ca se fac blaturi sa fie pedepsit) sa poata crea o...
  15. Propunere cufar personal

NUME SUGESTIE: Propunere cufar personal DESCRIERE SUGESTIE:Propun aparitia unor cufere personale care sa fie dropabile la toate muncile dupa urmatorul model: Cufar personal: maxim 100 obiecte/produse/iteme ,se poate vedea ce e in el punand sageata peste el,de unica folosinta ca sa fie si putin...
  16. propunere modificare clasament aventuri

NUME SUGESTIE: Clasament aventuri modificat DESCRIERE SUGESTIE: Personal consider ca, actualul clasament de la aventuri este gresit. Tinand cont de faptul ca este un joc de echipa, KO-ul nu are nici o importanta in a arata topul jucatorilor de aventuri. Deoarece: Pozitiile se lasa ca jocul de...
  17. propunere crearea unui bagaj/cufar personalizat

NUME SUGESTIE: Cufar personalizat DESCRIERE SUGESTIE: Propun crearea unui cufar personalizat in care sa putem pune noi o combinatie de iteme,produse,sa-i dam un nume si sa-l vindem.De ex cufar facut de cineva:nume cufar: Pentru crescut.Iteme adaugate: tutun de mestecat x 10,ceai x 15,apa de...
  18. Propunere aventuri mapa premium

NUME SUGESTIE: Propunere aventuri mapa premium Propun adaugarea aceleasi mape de aventuri fara nici o modificare cu intrare premium.De exemplu 15pepite de persoana,castigatorii impart castigul in procentaje alese de voi cu serverul.15pepite x 6 oameni =90 pepite. 80 pepite castigatorii - 10...
  19. Propunere event Craciun (pentru anul viitor)

NUME SUGESTIE: propunere event craciun DESCRIERE SUGESTIE: propun adaugarea unui set de misiuni care sa necesite munca de minim 2 zile(dar sa poata fi terminata in 2zile) care dupa terminarea lor sa mai primim sansa de a dropa inca 150cadouri drept recompensa.O misiune care sa se repete,pana la...
  20. Propunere pentru readucerea aventurilor in egalitate cu toate posibilitatile oferite de the-west pentru a juca.(Forturi/xp/dueluri...)

NUME SUGESTIE : propunere pentru readucerea aventurilor in egalitate cu toate posibilitatile oferite de the-west pentru a juca.(Forturi/xp/dueluri...) DESCRIERE SUGESTIE: In momentul de fata,chiar pe cea mai noua lume the -west(asta inseamna ca pe restul nici nu se mai pune problema sa fie mai...
Sus