Rezultate căutare

1. Propunere anti BLAT (egalul de la aventuri )

g nu e o problema pentru mine incat sa-i raportez,DAR eu prefer sa jucam acest joc(aventurile ) nu sa stam si sa asteptam blatul. am ales in locul raportului sa fac o propunere cu premiu,sa vrea sa joace din propia initiativa
  2. Propunere anti BLAT (egalul de la aventuri )

NUME SUGESTIE:Propunere anti BLAT (egalul de la aventuri ) DESCRIERE SUGESTIE: Propun sa adaugati o misiune care la 30/40/50 alegeti voi win-uri consecutive de persoana sa primeasca ceva misto.M-am saturat sa intru si sa astept sa faca ei egal in loc sa jucam jocul.Stiu ca o sa am multe contra :))
  3. Propunere pentru AVENTURI

adica sa ramana moarte aventurile ?:))
  4. Propunere pentru AVENTURI

NUME SUGESTIE: PREMIUL DE LA AVENTURI DESCRIERE SUGESTIE: Exista o problema foarte mare care a dus la picarea aventurilor grav,mai intra lumea ca tot are iteme sau 10 minute libere,dar foarte rar.AVENTURILE AU PICAT DIN CAUZA CA PREMIUL,SINGURUL PREMIU CLAR,NU MAI ARE VALOARE DE JUMATATE DE AN...
  5. Buton de alerta -AVENTURI

adica apare chat-ul : obai,anadolu si xxxxy in lista de chat. cand dai click pe numele lui,sa fie un buton numit ,,ALERTA,, si sa primeasca pe lumea pe care joaca chatul deschis de tine,cu un sunet anume sa stie ca e cautat
  6. Buton de alerta -AVENTURI

NUME SUGESTIE: buton de alerta DESCRIERE SUGESTIE: La aventuri apar toate numele jucatorilor din echipa in chat.Propun cand apasam click sa apara varianta ALERTA cand il apasam sa primeasca in chatul serverului unde e logat cu sunetul pe care il aveti voi cand se gaseste de 1 aventura,oaia sau...
  7. propunere shop-ul aventurilor .

pai exact TU AI ZIS nu ai ce face cu punctele veteran,sau strans peste 100k...pentru ca nu ai pe ce sa le dai..si asta era o propunere ,intelegi?
  8. propunere shop-ul aventurilor .

Nume propunere : Shop-ul aventurilor Propun ca cu punctele veteran sa putem lua in cele 40 secunde din looby de selectat skilluri,de la un MAGAZIN AL AVENTURILOR,orice item ce contine puncte folositoare aventurilor pentru un anumit numar de puncte. ex: cutite bucatar card - 2500 WP - 5...
  9. Nesincronizare aventuri / lume noua.

pai nu asta zic,stiu ca asa este ,dar RAMANEM PE SV SI JUCAM CU EGALITATE ,CHIAR DACA NU ARE NIMENI SET XP,NU AVEM NICIUNUL. Eu ma refer ca la aventuri e greseala ca sunt toate lumile ,e multiplayer :))
  10. Nesincronizare aventuri / lume noua.

A existat problema ca setul proscrisului nu mai face fata la aventuri asa ca au aparut echipaj si cele 2 de eventul trecut. Acum intrebarea mea este,6 luni de acum incolo pana de craciun cei de pe sv nou care vor sa joace aventuri cu setul cel mai bun ( cei care ating 120-130 ma refer) nu au...
  11. propunere forturi ,,re-buy,, sau ,,respawn,,

pai la aventuri nu avem respawn? zic acelasi mod de joc,nu e sf :))
  12. propunere forturi ,,re-buy,, sau ,,respawn,,

NUME SUGESTIE: propunere pentru forturi DESCRIERE SUGESTIE: propun adaugarea modului de respawn la forturi contra unei sume de bani (de joc ) gandita si calculata bine ,de minim 3 ori de exemplu.Cu repunere in locul in care am inceput fortul.Iar banii sa-i ia echipa castigatoare AVANTAJE...
  13. Propunere pentru aventuri

OK,multumesc de pro si sfat.
  14. Propunere pentru aventuri

Vreau sa spun ca atunci toata lumea v-a conta cu ceva in TOP. Cei care nu au arma,isi fac rundele de mentinere a cladirii. Cei cu arma isi fac KO-urile. Cei care nu au arma ca au lv mic si dmg lor nu conteaza,pot face si KO pe cei mari lasati cu hp mic 50-100-200-300... Cei mari cu damage si...
  15. Propunere pentru aventuri

NUME SUGESTIE: Runde in care a aparat o cladire DESCRIERE SUGESTIE: Propun aparitia unei statistici in urmatoarele categorii :topul de la final de aventura cu statistica si in clasamentul aventurilor.Statistica suna in felul urmator: Numarul de runde in care un jucator a aparat o cladire ! Cum...
  16. Echilibru 100% corect in aventuri dupa acest model :

Ok,multumesc. poate ne lasi si noua cand ai timp un raspuns despre decizia finala daca se adauga asa ceva sau nu,binenteles cand il primesti
  17. Echilibru 100% corect in aventuri dupa acest model :

am fost intrebat de singura problema observata de adsum la propunere si mai sus e decat raspunsul.nu e alta propunere
  18. Propunere FORTURI : un all in cu absolut toate itemele existente la forturi dupa modelul urmator:

n-ai citit tot,am zis iteme DOAR pt fortul respectiv si dupa dispar din inventar
  19. Propunere FORTURI : un all in cu absolut toate itemele existente la forturi dupa modelul urmator:

Propun o noua evolutie a forturilor,in care sa existe un magazin de forturi inainte de fiecare batalie cu 1 ora,langa fortul in cauza care sa contina absolut toate itemele existente la pretul lor de 13-7-9-2k. Sa putem sa cumparam aceste iteme pentru a putea intra la fortul respectiv cu ele si...
  20. Echilibru 100% corect in aventuri dupa acest model :

Salut,uite rezolvarea. Nu e vorba de câte lovituri critice se dau în timpul jocului ci de faptul că o lovitură critică în runda de test poate afecta modul în care sunt împărțite echipele, deci echilibrul. Whatever, astea oricum ar fi cazuri izolate. Alt aspect de luat în calcul: Ce se...
Sus