Rezultate căutare

1. Refleks

concedierea

NUME SUGESTIE:Concediere DESCRIERE SUGESTIE: Din cate cunoastem din updatu precedent putem lupta la fort fara a apartine unui oras o, dece atunci sa nu putem concedia din oras un om care e inscris la fort? el poate participa si din afara orasului!, astfel evitam multe tikete la suport cu...
  2. Refleks

Marirea pragului de xp la fort

NUME SUGESTIE: Marirea restrictiei de xp primit la luptele de fort DESCRIERE SUGESTIE:In prezent fiecare jucator care ofera daune de 8 k la fort obtine 4,5k xp, iar cel care ofera 12 k daune primeste la fel 4,5 k xp, doar diferentiaza oblg care le primeste, dupa parearea mea nu e normal sa...
  3. Refleks

munca noua

salutare, cu update a aparut munca cu oficiu de comert, fiind full pe comert am acolo 7 k noroc, iar la negustor am 5,7 k noroc, de aici imi vine o intrebare , la oficiu de comert poate cadea aceleas obiecte ca la negustor, sau negustoru dupa update oricum a ramas cea mai norocoasa munca ?
  4. Refleks

artha sange rece

Salutare, am cautat despre misiunea cu aretha sange rece, adica cum s-o lesin, cat hp are ea ? dar nu am gasit nimic, ma poate ajuta careva cu un sfat ceva ?
  5. Refleks

xp fort

Sunt planificate marirea nivelului de xp primit la lupte? adica sa se mareasca de la restrictia pusa de 4,5 k xp! CEI CARE RASPUND DOAR PENTRU A AVEA CU UN RSP MAI MULT EVIDATI TEMA DATA!
  6. Refleks

comert

BUNA seara, (clasa de caracter soldat) am facut reskill full pe comert, am 689 puncte pe comert, set full allan , etc, am cp activat si am noroc de 8 k, dar inafara de produse, nu cade nimic din obiecte la munca, doar o arma de mana stanga a cazut, lucrez a 3 zi si nimic, la motivatia 100...
  7. Refleks

lumea nu este disppponibila

Ce se intampla pe lumele de joc? Hawaii nu este disponibilă! ceva upadete sau se rezolva unele probleme la server?
  8. Refleks

suport

Cat timp este dat unui admin ca sa raspunda la intrebarea de la suport ?
  9. Refleks

Discuţii despre Colt,Sabie,Pusca de Aur

Au aparut prea multe intrebari legate de subiectul dat, deci mam decis sa fac o tema unica la aceast subiect! Tema destinata discutiilor/intrebarilor/nelamuririlor.
  10. Refleks

ou

salut, nu cam inteleg ce sa fac cu ou optinut de la misiunea paste: http://tw-db.info/index.php?strana=iteminfo&id=1713 ce sa fac cu el dupa ce il optin?
  11. Refleks

sa poti vorbi prin mP , cand esti banat

NUME SUGESTIE:Sa putem raspunde la mesaje private cand suntem banati DESCRIERE SUGESTIE:cand primim ban intotdeauna nu putem raspunde la mesajele private primite, sau convorbirea care nu a fost finisata. AVANTAJE/DEZAVANTAJE: 1)vom putea comunica prin MP,chiar daca vom fii banati. 2)vom putea...
  12. Refleks

oras fantoma

Trec misiunea de la lvl 40 (orasu fantoma) http://tw-db.info/index.php?strana=quest&serie=qs_33 am ajuns la pret ultima misiune, dar ea nu apare(pentru ce-i mai destepti , sunt la orasul fantoma), e vriun bug?
  13. Refleks

West wars

Buna , am vazut pe facesbook (la west wars) la caracter sunt my gang( banda mea) si animal( animalul meu) este vrio informatie daca vor fi introduse in TW sau nu?
  14. Refleks

reducere pentru membrii aliantei

NUME SUGESTIE:Reducere pentru Membrii aliantei! DESCRIERE SUGESTIE:Cei din alianta sa aiba o reducere la produsele din orasele aliantei, la banca sa fie proncentajul mai mic pentru depunere! AVANTAJE:Mai putine cheltuieli pentru playeri, va fii un interes pentru a intra in alianta, nu doar...
  15. Refleks

puncte de prieten

salut, cum optii puncte de prietenie????
  16. Refleks

titlu

cum se optin titlurile la nume, de exmplu titlu Detectiv,generalul etc ???
  17. Refleks

Ceas de (la) mina

NUME SUGESTIE: Ceas de (la) mina pentru jucatori DESCRIERE SUGESTIE: un ceas care poate fi cumparat din orice oras.Unele sa aiba bonusuri la viteza alte la indemnari, sa fie unele ceasuri rare, unele speciale pentru jucatori de gen feminin altele speciale pentru gen masculin, sa fie ceas rar...
  18. Refleks

intrebare fort

Deci la fort cind il atacam atacatori pot sa se pui din 3 parti, STANGA , DREAPTA si JOS dece nu face si de sus? ???
  19. Refleks

dece?

dece nu a fost anuntat pe pagina principala ca se va implementa update 1.30 azi?
  20. Refleks

sania, nuiasa, saculet de bile

http://tw-db.info/index.php?lang=ro# aici scrie pentru sanie trebuie calendarul advent folosibil! iar la mine e doar calendar advent, cum adica folosibil? adica daca am deschis toate numerile???