Rezultate căutare

1. lovas1

R.i.p. Acobuz

Învaţă să mori în tine însuţi pentru a nu-ţi fi teamă de moartea pe care altul ţi-a destinat-o Dumnezeul sa-l ierte pe Andrei Cobuz,chiar daca viata ea fost prea scurta si sper ca cel care i-a dorit moartea sa fie pedepsit.Chiar si acum imi amintesc cand mergeam cu acobuz la lupte de fort...
  2. lovas1

La multi ani România!

La mulţi ani, România! La mulţi ani, români!
  3. lovas1

Oua stricate.

Fostul proprietar al contului meu recent a vandut cazmaua rupta, ouale stricate din setul de sarbatori.As vrea sa stiu daca mai pot face rost de ele.Astept raspuns si de la admini.
  4. lovas1

Misiuni si calendar craciun

Uitati ce am gasit: http://www.innogames.com/en/blog/2012/11/ho-ho-howdy-holiday-quests-in-the-west Discutii... Auziti,la sfarsit de calendar o sa avem ceva special...Speram sa fie de bine:P
  5. lovas1

Destinul familiei Cunningham (Lista)

Ce se intapla daca nu termin misiunea Destinul familiei Cunningham (Lista) intr-o saptamana?
  6. lovas1

Lumea 4

De ce nu merge lumea 4???
  7. lovas1

Lumea 4,o lume in prag de disparitie

Atentie toti jucatorii The-West.Stiu ca asta este o prostie fiindca acesta este al 3-lea topic legat de popu,larea lumilor,dar este nevoie de asta. Prea putini oameni mai vedem activi la forturi,prea putini oameni mai sunt activi pe lumea 4. Rog pe cei care poti si care vor sa ajute lumea...
  8. lovas1

Sponsorpay

Am facut cateva oferte de acolo vreo doua de la arcamax si alta care da 16(si cu oferta ar fi trebuit 32) dar nu am primit nici o pepita. Mentionez ca am indeplinit toate cerintele necesare.
  9. lovas1

Produs nou pt. mine

Unde pot obtine acest produs?
  10. lovas1

Raidul

As avea o intrebare. Care e varianta pentru cheia a 3-a?La misiunea raidul Vorbind(1) Adica care prima,a doua sau a treia?
  11. lovas1

Propune nouă-Gara

Descriere:După ce am văzut o grămadă de idei mi-am zis să imi incerc norocul. Deci : 1.Asa va arăta pe harta cu munci: 2.Asa va arăta dacă dai click pe ea: Aici va trebui sa dai numai calatoreste. 3.Asa va arăta pe harta medie: 4.Asa va arăta pe harta mică 5.Aceasta va fii directia...
  12. lovas1

Reskill saman

Deci asa Uitati atunci cand i-au un punct sa trec pe celalalt creste pretul indemanarii cu 10$ eu am Costul unui punct de îndemânare: $ 800 ce pot face sa scada in afara sa cumpar pepite si imbuneaza cand si cum scade acel 800$?
  13. lovas1

Cele mai bune iteme pentru fort

As vrea sa imi spuneti care sunt cele mai bune iteme din tot jocul pt. Atac si Aparare incluzand pantalonii si curelele Am cautat Pls ajutati
  14. lovas1

munci cu noroc

deci am o intrebare atunci cand iti aparea acolo de ex. la jef. de morminte noroc 1241-4310 la ce pret se refera?la cel de cumparare sau de vanzare?
  15. lovas1

Zaruri

Intrebare Daca cer de la un admin zar il primesc daca dau valoarea de vanzare x4 sau x20 atunci o sa mil dea sa nu?
  16. lovas1

Misiune

Am o problema Astazi ar trebuie sa apara misiunea din seria razbunatorul unde trebuie sa fi echipat cu uniforma si trebuie sa pazesti fortul (Pastorul brahms) Mie nu-mi apare
  17. lovas1

Comert

Buna am ajuns la misiunea idnianului de la three rivers unde trebuie sa ii dau 3 suluri de panza am 402 puncte de munca la munca comert si lucrez de cateva zile si nu gasesc sul de ce?
  18. lovas1

Imagine oras

Sal vrea sa pun o imagine orasului meu dar imi apare asta Pe lumea 3