Rezultate căutare

1. rich14

Buchete

Intrebare, daca nu am luat buchetele anul trecut (7 buchete) anul acesta pot sa le mai iau ?
  2. rich14

Cand o sa se implementeze migrarea?

Aveti idee? macar ziceti daca se implementeaza anul acesta.. ca asteptam de mult timp si nimic.
  3. rich14

Lumea 6 si lumea 5

Ce ati zice daca am unii lumea 6 cu lumea 5? ambele lumi sunt in distrugere.. deci dc sa nu facem din 2 una. Astept parerile voastre, oricum nu vor face asta adminii:)
  4. rich14

Propunere bomba!

Mi-a venit in cap o alta propunere, nu am timp sa aplic tot ce trebuie la acest topic(imagini) etc. spun pe scurt. As vrea sa se deschida o lume noua, dar jocul sa fie fara pic de pepite.Sa dam ocazia si la cei care nu folosesc pepite sa fie mai buni.Sa joace si ei din placere, sa nu spuna...
  5. rich14

Propunere duel/lesin.

Am zis sa fac o mica propunere despre cele 48 ore care nu ai voie sa dai duel. Ma gandeam, ca cei de la inno sa puna o taxa cu bani, sau cu pepite. ca sa evitam cele 48 ore. Avantaj ar fi si pentru playeri, si pentru inno. Nu vad care ar fi dezavantajele. Daca lesini, dormi 8 ore si bagi...
  6. rich14

Cedare cont.

Salutari, as dori sa preiau un cont pe l1, deoarece acolo am obs ca duelurile sunt active, si am prieteni acolo. lv nu conteaza. doar sa nu aiba alte conturi pe el dorado,lumea 5.
  7. rich14

Propunere GENIALA!!!

Eu propun sa fie cat mai multe concursuri atat pe joc, cat si pe forum. Consider, ca asa se aduna playerii...Astept raspunsul playerilor.