Rezultate căutare

1. razvann232

Biserica

Nume sugestie:Oprirea bisericii Descriere: propun sa inceteze chestia asta cu biserica la nivel infinit:mad: Adica n-am chef sa fiu in top 15 cu o gramada de forturi stranse de o viata si sa vina un oras cu biserica lvl100 si sa ma depaseasca:mad: Avantaje:Ar reveni totul cum era bine la...
  2. razvann232

Banditii Westului

Orasul Banditii Westului recruteaza jucatori lvl 10+orice clasa de caracter. E un oras in care cei mici se pot dezvolta. Va astept,pentru invitatii trimiteti-mi o telegrama(la numele razvann232)
  3. razvann232

o intrebare

Cum ma inscriu la un turneu de dueluri?
  4. razvann232

Sora lui Henry

Stiu ca Inno nu accepta misiuni facute de jucatori dar as vrea sa va aud parerea,imi cer scuze daca se mai gasesc greseli de ortografie si ca nu am putut pune multe inagini. Sora lui Henry 1.Vizita Barmanul Henry Walkner:Buna player maine merg in vizita la sora mea,Mary,si vreau sa-i duc...
  5. razvann232

Cea mai mare rana

Care e cea mai mare rana care ati patit-o la munca? A mea:Transporta munitia BOOOM! Pierzi 347 puncte de viata :mexican:
  6. razvann232

reluare lupta fort

Multi dintre noi nu pot sa vada luptele pentru fort la care s-au dus din mai multe motive. Propun ca de acum incolo,la raportul luptei sa apara si un buton ''Vezi reluarea luptei''.Aici poti vedea totat lupta: unde ai mers,cine te-a nimerit,pe cine ai nimerit,pe cine ai lesinat,etc...
  7. razvann232

Spargere de banci

Propun ca jucatorii sa poata sparga bancile altor orase(nu au voie orase din propria alianta) Si va fi asa: 1.Jucatorul care vrea sa sparga banca are nevoie de niste chei, cheie de nivel 1 costa 2500$,cheie de nivel 5 costa 5000$ ,cheie de nivel 10 costa 7000$.Acestea se pot gasi la munci cu...
  8. razvann232

WR-Best Defenders recruteaza

Orasul WR-Best Defenders recruteaza jucatori activi.SE accepta toate clasele de caracter mai ales soldatii. Cerinte lvl minim 18,respectarea regulilor. Despre oras rang:418 forturi:0 locatie:nord maxim partea stanga(il gasiti voi) Astept raspunsuri.::)