Rezultate căutare

1. Roland Del Nord

intrebareeeee: spam !?

de ce s-a inchis aceal topic ? fara el asta e un forum parasit. mai apare cate un post o data pe saptamana... e nevoie de un topic pentru discutii!
  2. Roland Del Nord

Intrebare: posturi

De ce nu se adauga posturile de la saloon in totalul de posturi ? E cam stupid. Adica ar trebui sa stim cate posturi a avut un anumit utilizator pe forum... Din cate stiu acestea se catalogheaza doar de la sectiunea 'intrebari si solutii'/'probleme si erori in the west'. :sombrero: Si faza cu...
  3. Roland Del Nord

maestro

Salut, ce trebuie sa fac pentru a plati online cu cardul si pentru a imi vedea tranzactiile ?:tumble:
  4. Roland Del Nord

Obligatiuni.. clik pt detalii

Descriere: Deci, propun ca cu obligatiuniile sa se poata face tot ce se poate face si cu pepitele. De exemplu, "Automatizare" care costa 50 de pepite sa se poata activa si cu 50 de obligatiuni. Pentru obligatiuni ne chinuim mult [eu ma chinui foarte mult]. Obligatiuniile nu se pot folosi pe o...
  5. Roland Del Nord

Propunere: Lesin

Propun ca de la lvl 120 sa se scoata timpul de 48 de ore, sau macar sa se scurteze la 24/12 ore. [Cand lesin ma plictisesc teribil ...... ] EXPerienta pe care o castigam in duel nu mai prea conteaza, oricum e lvl 120 maxim[doar avansam rang-uri la duel si experienta]. Cand lesini iti va aparea o...
  6. Roland Del Nord

Modificare penalizare

Propun sa se modifice penalizarea aia cand ai 2 conturi.Sa nu se mai scada 2 nivele, sa se scada in exp.Una e cand ai lvl 120 si ceva xp aduna alta, e cand ai lvl 40.... Stiu un jucator care asa a patit, si-a facut un cont din greseala[sau sa se uite la ceva, nu mai stiu sigur]. Contul a fost...
  7. Roland Del Nord

ideie reskill

Nume: propunere reskill Descriere: propun ca jucatorilor care au scos 100+ puncte recent[acum o luna doua]. si nu au pus punctele nicaieri sa le fie dati banii inapoi pentru ca urmeaza misiunea cu reskill-ul care a sa fie valabila cam o saptamana si cei care au facut reskill recent inainte de a...
  8. Roland Del Nord

Bonus nou muncitor

Nume : ^ Descriere : Propun sa se adauge muncitoriilor un bonus nou, sa scada taxa aceea la donare cu 2% .Muncitori sunt atacati tot timpul si pierd sume mari de bani. Avantaje : Nu se vor pierde atat de multi bani cand donam bani [ma refer la sume mari(300k nu 2k,3k)]. Dejavantaje : :confused...
  9. Roland Del Nord

Traducator

Nume: Traducator. Descriere: Propun ca sa se faca un traducator jos in coltul jocului, limbile de acolo vor fi doar de la cele in care exista the west.. Poze: (inainte) (dupa) Avantaje: daca jucam un the west strain vom intelege misiunile si alte chesti.. de exemplu joca cineva .ro si...