Rezultate căutare

1. Eveniment de meșteșugire 2022

Băutură aniversară - se face din 1 bucata fiecare din celelalte crafturi? :) Si la fel o sa fie nelicitabila ca la eventul trecut sau?
  2. Speed Maeștrii meșteșugari - Discuții

Bai nici macar copy-paste dupa .net nu stiti sa faceti sa mor. Sfert de sfert de event. Bafta @Emeer stiu ca e specialitatea ta.
  3. Invitatie in alianta noastra pentru RO26

Tu nici rank de clona nu ai. ^_^
  4. Invitatie in alianta noastra pentru RO26

Eu? Pai cum sa nu, la bahaoseala sunt primu.
  5. Invitatie in alianta noastra pentru RO26

Gata lume noua? Ce dor imi era de scandaluri <3
  6. Speed Ready Or Not? - Discuții

Bleah, iar strici tacticile. :( Mai ales pentru aia plecati, ce are daca incep cu 4 zile delay ca si asa sunt bun ! :D P.S. Vad ca regula a aparut in urma intrebarii, te rog trece mai repede si alte reguli care-ti mai vin in minte, sa ne facem naibii odata planu, ca deh se face tarziu deja :))
  7. Speed Ready Or Not? - Discuții

Mai am o intrebare @adsum : Este un termen limita pana la care trebuie sa accept invitatia in oras Sau putem astepta fara oras o perioada de cateva zile?
  8. Speed Ready Or Not? - Discuții

Intrebare 1: Magazinele oraselor vor fi identice? Le faceti si voi cu cap sau o sa fie random? Intrebare 2: Pepitele din bonusurile de logare pot fi folosite? (intrebare de noob, dar nu stiu regulile de la non-pepitari). P.S. Inteleg ca oarecum acest event este solo play (hai sa zicem maxim...
  9. Speed Războiul Civil - Discuții

In ochii tai sa oferi pentru locurile 1-3 la ferite / daune (clasament individual) unul dintre cele mai OP si rare seturi din joc nu genereaza individualism? Ciudat. Iar pentru faza cu west chilli ti-am dat prea mult credit. Era o miscare de geniu combinata cu competitia pentru 1-3, ieseau...
  10. Speed Războiul Civil - Discuții

Hai sa te iau punctual, ca iti e greu. Da eu prost, ca am stat sa citesc regulile pe care le schimbi de 3 ori pe zi si sa fac planuri in functie de ele. Asa e nu fac nimic, doar nu scriu la gazeta. O sa-ti raspund strict la treaba cu regula de membrii in orase, pentru ca restul ce s-a castigat...
  11. Speed Războiul Civil - Discuții

Iar te gasesti sa vorbesti de mine baietas? Eu stiu ca-mi esti mare fan, dar ciocu mic si joc de glezne, ca nu ai miscat pana acum la niciun speed, defapt nu misti deloc de fel. Cat despre plansul tau cu "avantajati de conducatori", cine naiba ii asculta? Si-ti zice asta cineva care sigur era...
  12. Speed Războiul Civil - Discuții

Cum poti ma sa zici timp de N zile ca se joaca la clasament, lumea isi face planul, cauta cele mai bune variante (si asta fara sa stim ce gunoaie de shopuri faceti si ca v-ati trezit brusc ca gata piata - deci se schimba si profesia si farmul in mini-echipe) si dupa sa bagi Gringo la random...
  13. Tema de discutii despre Changelog-uri (updateuri)

Oky, multumesc, o sa fac ticket...
  14. Tema de discutii despre Changelog-uri (updateuri)

Hai ca au bagat update-ul si merge questul de toti banii. Hello... mr. support... vreo veste? Intrebati si voi mai departe si nu ne mai lasati sa asteptam aiurea. :)
  15. Tema de discutii despre Changelog-uri (updateuri)

Multumesc de info Tk0la. Ma bucur ca echipa de suport de pe .ro este atat de activa si ne anunta si pe noi si nu trebuie sa cautam la altii pe forum. Amazing job again ! :)
  16. Tema de discutii despre Changelog-uri (updateuri)

În cursul zilei de Marți, 31 August, intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.157. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute. Misiunea Ambuscada Misiunea "Ambuscada" (ID: 3436) avea o cerință greșită, prin urmare nu putea fi...
  17. Speed 9 zile de vară - Discuții

Sustin. Oricum suntem prea putin sa aibe cine sa se uite la noi la profile sa facem flex cu avatarele. Si pana se mai dau si prin support se termina speedu. :))
  18. Speed 9 zile de vară - Discuții

Ti-am explicat mai sus ca marea problema este faptul ca voi nu puteti bloca chestia cu nr. de membrii in oras, dar punand-o ca regula poate duce la multe nasoale/mizerii. Asta e defapt problema. Daca nu o puteti face tehnic (cum sunt trade-urile de exemplu) atunci nu o puneti in reguli. Si da...
  19. Speed 9 zile de vară - Discuții

Cum am zis inainte, ma deranja faptul ca daca erai "descalificat" erai si banat automat, cum s-a intamplat runda trecuta de speed. Dar Just a zis intre timp ca putem sa fim si 50 si sa ne jucam, deci all good. Iar deranjul provine somehow datorita gandirii acesteia de meme, sa fie motu mot...
  20. Speed 9 zile de vară - Discuții

Asteptam cu interes deznodamantul, ca maine poimaine incepe lumea. Se fac echipe, trebuie sa stim cum impartim clonele prietenii.
Sus