Rezultate căutare

1. Mr.Piscot

Invitatie in alianta noastra pentru RO26

In luna MAI, tu si fost anu trecut la mine parca sau cel putin stii ca ai fost pe discordu aliantei, te astept iarasi :*
  2. Mr.Piscot

Te asteptam alaturi de noi.
  3. Mr.Piscot

La taclale

Lasati prostiile, va asteptam in alianta Looney Tunes pe RO26!!!!! https://discord.gg/ECZ8m28s4P
  4. Mr.Piscot

Emoji uri personalizate alianta noastra Fiecare membru venit in alianta Looney Tunes pentru lumea RO26, care si alege un personaj din acest univers, primeste un emoji personalizat cu personajul ales (pana acum aceste personaje s au ales pana astazi). Va asteptam alaturi de noi pe grupul de...
  5. Mr.Piscot

La taclale

IF VOTING MADE ANY DIFFERENCE, THEY WOULDN’T LET US DO IT. Ce ciuda imi e ca mi am pierdut 5 6 conturi si mai pot scrie doar de pe 2 :((... cert e un singur lucru, clonele conteaza pentru noi si le asteptam alaturi de noi. O sa aiba drepturi egale si n o sa fie batjocorite. Macar ca declaratie...
  6. Mr.Piscot

Salut, *Yosemite Sam, Colonel Shuffle si Speedy Gonzales RECRUTEAZA NOI PERSOANE PENTRU UNIVERSUL LOONEY TUNES. Server Discord: - lasati mesaj cu numele de pe west in camera de asteptare de acolo pentru a primi grad:* https://discord.gg/ECZ8m28s4P. Pregatim impreuna a 2 a alianta pentru lumea...
  7. Mr.Piscot

La taclale

Salut, *Yosemite Sam, Colonel Shuffle si Speedy Gonzales RECRUTEAZA NOI PERSOANE PENTRU UNIVERSUL LOONEY TUNES. Server Discord: - lasati mesaj cu numele de pe west in camera de asteptare de acolo pentru a primi grad:* https://discord.gg/ECZ8m28s4P. Pregatim impreuna a 2 a alianta pentru lumea...
  8. Mr.Piscot

Gazeta The West - Discuții

Care e scriptu pt avatar vechi ? Vreau si eu
  9. Mr.Piscot

Speed 9 zile de vară - Discuții

Bre eu oricum nu intru, dar faceti si voi mai multe forturi la awesomia sa iau 50 oup pt runde fantoma ca am ramas fara :))))
  10. Mr.Piscot

Bătălie Awesomia Discuții legate despre bătăliile organizate la fortul Awesomia

Muncitori + aventurieri atac ... soldati + duelisti aparare
  11. Mr.Piscot

La taclale

Eu am primit ban permanent pe forum la primul mesaj trimis de pe contul nou de pe pennsylvania..... btw.... pentru spam :)
  12. Mr.Piscot

Proiect pentru jucatorii care au si nu au cont pe NY

ai prea mult timp liber bro...
  13. Mr.Piscot

La taclale

dupa 90 de minute, eu am specificat.. nu ca voi la intamplare, + am spus primu scorul corect voi doar m ati copiat.. fiind idolul vostru
  14. Mr.Piscot

La taclale

Noi jucatorii importanti, deja avem avatar clasic. Nu e nevoie sa se mai dea. E deajuns.
  15. Mr.Piscot

La taclale

Mr.Piscot Trapper Joi la 07:28 Italia - Anglia 1-1 dupa 90 FELICITARI MIE, SINGURUL CARE A GHICIT UN EGAL DUPA 90 DE MINUTE, PRIMU CARE A PUS SCORUL CORECT PT FINALA DUPA 90 DE MINUTE, SUNT UN ADEVARAT GENIU AL ACESTEI ERE. MERIT UN PREMIU MAI SPECIAL, MULTUMESC. BAFTA.
  16. Mr.Piscot

Casa de pariuri - Discuții

Mr.Piscot Trapper Joi la 07:28 Italia - Anglia 1-1 dupa 90 FELICITARI MIE, SINGURUL CARE A GHICIT UN EGAL DUPA 90 DE MINUTE, PRIMU CARE A PUS SCORUL CORECT PT FINALA DUPA 90 DE MINUTE, SUNT UN ADEVARAT GENIU AL ACESTEI ERE. MERIT UN PREMIU MAI SPECIAL, MULTUMESC. BAFTA.
  17. Mr.Piscot

Concurs Ziua Independenței - temă de discuții

Felicitari pt awesomia bre adsum, premii micute dar sigure, fara prea mare pierdere de timp, fara sa se planga nimeni... aceleasi sanse sa castigam "premiul cel mare" cu un simplu SS de la batalie, pe langa artificiile primite pt participarea la fort si poate pt unii distractia de a participa la...
  18. Mr.Piscot

Inscrieri concurs Ziua Independenței Pennsylvania

Va Salut Cu Respect - Atac - RO25 - 04.07.21
  19. Mr.Piscot

Concurs Ziua Independenței - temă de discuții

Fara sa fiu gica contra, si eu prefer sa joc / castig o aventura decat sa fac cele 2 dueluri vs jucatori. Totodata, nu inteleg de ce ati luat vazele din shop, cand puteam sa le cumparam foarte usor cu 600 oup / pepite si ati decis sa le dati premii. Intelegeam daca dadeati artificii / oup sau...
  20. Mr.Piscot

Ziua Independenței 2021 - temă de discuții

E stupid pentru tine. Pentru 95% din comunitatea activa a westului, nu e stupid, ba chiar distractiv. Sa ma ierti pe mine ca nu mi se pare distractiv sa stau pe o lume moarta, cu pvl 150, cu toate seturile, sa dau 24 ore pe zi la biserica si sa ma plang pe forum...
Sus