Rezultate căutare

1. ...Trelawney...

Reglementarea atacurilor

Pe aici din cate vad se dezbate de ce a postat Alegs si multe atacuri impotriva lui, dar subiectul discutiei e lasat la o parte. Nu cred ca convine nimanui sa fie lupte la miezul noptii, inca mai sunt jucatori care doresc sa participe activ dar la ore rezonabile totusi. Ce rezolvati prin...
  2. ...Trelawney...

Bătălie Awesomia Discuții legate despre bătăliile organizate la fortul Awesomia

Asta e rezultatul voturilor. Acum depinde si cati au votat si modul in care au votat.
  3. ...Trelawney...

Gazeta The West - Discuții

Auzi @Danaaa. Te rog mai multa atentie pe viitor. Gresim la intrebari simple.
  4. ...Trelawney...

Grade fort: Gradul "Trădător"

Astea eu existat de cand lumea. Spioni mai mult cred ca ii tine lumea pentru a afla barfele din cealalta tabara. Ca tactica nu cred ca ai ce afla. Se cam stiu toate. Defapt trebuie sa ai idee unde sa iti pui clonele. Legat de clone, exista atatea metode de schimbare a IP-ului incat trebuie sapat...
  5. ...Trelawney...

Nu doar tu. La tine sa urci pe steag in runda 51/52 si toata lumea e fericita :)
  6. ...Trelawney...

La partea de gradare stiu ca e o problema, de asta am scris poate s-ar gasi o solutie optima. Astfel incat sa nu se abuzeze de grad.
  7. ...Trelawney...

Salut, NUME SUGESTIE: Modificare gradului "Trădător" la bataliile de fort. DESCRIERE SUGESTIE: Vin si eu cu urmatoarea propunere si anume modificarea la fort a gradului de Tradator, acesta sa interzica automat si participarea la acel fort. In mod automat cine are gradul tradator sa nu poata...
  8. ...Trelawney...

Speed Ready Or Not? - Discuții

Cand a fost event de forturi nu se inghesuia lumea, ar fi culmea ca acum sa fie full.
  9. ...Trelawney...

Speed Ready Or Not? - Discuții

Doar clonele lor.
  10. ...Trelawney...

La taclale

-> Ti se pare ca de cand am armele Gringo sunt invincibil, iar la capitolul fort am dat 50k daune stand pe steag si fara alt echipament pe mine doar armele? Atat de rau influenteaza un set si nu stiu eu? -> ai uitat de spirite. Clonele si spionii au existat de la inceputuri. Acum atat ca e ceva...
  11. ...Trelawney...

La taclale

Aici a fost vina inno ca nu a impus restrictii la cadouri. Iti dai seama ca toata lumea isi ia ce e mai bun la momentul actual. Doar cei de inno ne pot raspunde de ce nu au fost restrictii la cadouri sau de ce nu au oferit ei ceva standard. Iar legat de punctele de prietenie si ce restrictii...
  12. ...Trelawney...

La taclale

Ce am scris eu si ce ai inteles tu. Te rog sa recitesti tot cap coada poate intelegi ceva sau nu vrei asta? Am zis clar ca vreau batalii de fort si ca daca asa tare influenteaza batalia la fort pot renunta la ele.
  13. ...Trelawney...

La taclale

Voi in loc sa faceti tichet la inno prezentand situatia data si punctul vostru de vedere, v-ati gandit ca ar fi mai bine sa distrugeti o lume de forturi (sa nu le mai sustineti) si sa creati/spamati zilnic pe forum in speranta ca se va rezolva ceva. 1. Asa nu rezolvam nimic, doar ne certam intre...
  14. ...Trelawney...

La taclale

tu de la lvl-ul ala aveai deja 3-4 clone, de seturi nu se mai pune problema
  15. ...Trelawney...

Jucători de level mic cu Revere sau Cortina

@rennokki si eu am reinceput pe lumea 1 dupa o anumita perioada. Am primit anumite seturi de la colegi pentru a creste mai repede, deci da, si eu eram printre cei cu lvl mic dar cu seturi precum cortez. Nu toata lumea are multi account, multi se bazeaza pe ajutorul colegilor pentru a creste...
  16. ...Trelawney...

Cand o sa mai apara gazeta?
  17. ...Trelawney...

Speed Războiul Civil - Discuții

@adsum eu unul nu am nimic cu cine ce a castigat. Bravo lor. Spun doar ca aceste cazuri izolate ( de individualism) sa nu ajunga la urmatoarele eventuri sa fie ceva normal. Toata lumea in colt la daune sau la ferite. Cat timp ei vad ca e ok sa joci doar pentru tine si ca ai sanse sa si castigi...
  18. ...Trelawney...

Principala problema e ca au ajuns la extragere si cei care au jucat doar pentru ei. Daca erau off era o chestie, dar cat timp esti on si joci dupa bunul tau plac e altceva. Da, nu ii pot exclude complet, dar nici sa ii premiezi ca nu ascultat. Asa la urmatoarele eventuri o sa fie toata lumea in...
  19. ...Trelawney...

Vrei sa nu mai fie lumea atenta pe mara la batalie?
  20. ...Trelawney...

Nu inteleg de ce va tot plangeti pe aici nordicilor? Nu va e de ajuns ca ne aveti tactica si chatul fortului? Cam ce ati mai avea nevoie sa fie si sufletele voastre fericite? O ardeti pe aici cu regulamentul si voi in schimb ce faceti... Macar din bun simt ciocu mic.
Sus