Rezultate căutare

1. Vrem o schimbare pe Hawaii

Stii prea bine ca nu am avut vreodata treaba cu tine, ba chiar ne-am inteles bine. De aceea, din respectul care vreau sa cred ca e reciproc, te rog sa revii la subiect <3
  2. Vrem o schimbare pe Hawaii

Poate fi vorba despre nemultumirea noastra (suntem mai mulți, cine ar fi crezut) pentru o clipa si nu despre aleg? Adica nu stiu cine e mai frustrat acum... Nu cred ca ai postat vreun mesaj care sa nu-i fie adresat. Asta 1 la mana. 2. Colega lui nu a mentionat ca vrea Awesomia, ci o lupta de...
  3. Vrem o schimbare pe Hawaii

1. Nu stiu cum decide doar aleg, avand doua aliante mari si late in spate care sustin acelasi lucru. 2. Cand ati fost dati vreodata afara fara sa fi facut ceva aiurea? Stii bine ca eu m-am inteles mereu cu voi, dar acum chiar e prea mult, va bateti joc. 3. Cu ce strica armonia 1-2 forturi...
  4. Vrem o schimbare pe Hawaii

In democratie nu majoritatea decide?
  5. Vrem o schimbare pe Hawaii

Ar trebui sa gasesti o solutie care sa multumeasca cea mai mare parte a jucatorilor, asta ar trebui sa faci.
  6. Vrem o schimbare pe Hawaii

Tu ca jucator te poti lesina si ai 3 zile pauza, iar apoi repeti la nesfarsit asta. Eu 20kk $ nu am de unde sa dau zilnic pentru o lupta de fort.
  7. Vrem o schimbare pe Hawaii

Ar fi ok si daca ne-ati ajuta cu o lupta pusa automat seara, la ora 21. Asta se poate si se intampla deja saptamanal la Awesomia.
  8. Vrem o schimbare pe Hawaii

Gluma e gluma, dar deja chiar se exagereaza cu luptele de fort pe Hawaii. Am tot asteptat sa se intample ceva, sa faca staff-ul ceva in privinta fake-urilor. De ce nu se iau masuri? Masuri reale, care sa inceteze posibilitatea repetarii unor asemenea situatii pe viitor. Vrem sa ne bucuram de...
Sus