Rezultate căutare

1. niton97

Tema de discutii despre Changelog-uri (updateuri)

produse, biserica, secunde, aventuri
  2. niton97

Forturile si duelurile oricum sunt cele mai inutile activitati din joc, nu mi-au placut niciodata. La forturi se sta 1ora si ceva , stai te uiti la monitor ca n-ai ce face, dai 2 clickuri la fiecare 2-3 minute, plictiseala maxima. Iar altii sau afk si se pun a film sau isi vad de treaba lor, in...
  3. niton97

In sfarsit un update care chiar aduce schimbari in joc. N-a mai fost facut nici un update semnificativ de foarte multi ani. Sa vedem cat mai multe update-uri de genul :)
  4. niton97

Vot Ţară, Ţară, vrem PRIMAR!

Chase Chase Chase Chase
  5. niton97

Invitatie in alianta noastra pentru RO26

Accept donatii pe orice lume, PM cine vrea sa scape de bani/iteme/produse
  6. niton97

Echilibru 100% corect in aventuri dupa acest model :

Daca asa ceva se accepta, propun sa se faca la fel si cu forturile, inainte sa inceapa batalia de fort sa intre toti in manevra si sa se testeze cat de echilibrate sunt echipele. Dar daca echipele nu sunt echilibrate restul celor inscrisi sa nu mai poata juca la acea batalie. In plus, de ce ati...
  7. niton97

MIGRARE DE PE NEWYORK

Nu ne mai trebuie migrare, sa vina altii noi :)
  8. niton97

Recorduri Romania

Te inseli daca crezi asta, exista dueluri si cu 1kk+
  9. niton97

Just 4 just4fun (ziua de luni, dar care?)

Parca vad ca vor sterge postarea si imi vor da BAN, sau vor zice iar ca eu is de vina si am incalcat nush ce regulament si de aia n-a putut just sa le bage in shop.... (ca asa se practica mai nou de catre admini)
  10. niton97

Just 4 just4fun (ziua de luni, dar care?)

In care zi de luni? ce data, in care luna, in care an?
  11. niton97

Speed Războiul Civil - Discuții

Acuma tu vrei chiar totul sa fie random? ceva competitie trebuie sa fie totusi ca sa stimuleze activitatea si sa nu vina toata lumea ca niste zombie la fort
  12. niton97

Nu esti activ, nu te califici la Gringo si gata. Le ia cel care e activ
  13. niton97

Daca dadeai pepite in loc de Gringo nu mai juca nimeni, sau ma rog, max 10 jucatori activi care sa fie tot eventu Deci in fiecare oras vor fi 3 castigatori? (1-arme, 2-haine, 3-calarie) HUO, nu mai vrea nimeni asemenea smecherii.... Si nici cei care scriu asemenea comentarii aiurea...
  14. niton97

HUO, propun sa nu mai vorbesti prostii!
  15. niton97

Poti sa aplici cat vrei ca aplici degeaba... Iar prea multe vorbe fara rost, te contrazici singur in multe locuri. Pare rau, da nici tu nu stii ce vrei.
  16. niton97

Eu propun sa dea gringo la toti si sa nu mai faca nici un concurs :)
  17. niton97

Total de acord cu asta :) Eul il dau la mustacios, sa moara dusmanii de ciuda :))) Si chiar adsum zice ca putem sa jucam individual sau in echipa. Daca joci in echipa, n-ai sansa la premiu(cine conduce isi face avantajul) iar daca nu asculti esti sanctionat si nu primesti gringo. Deci orice ai...
  18. niton97

Asa, musca-i! nu te lasa la ei... :))))
  19. niton97

Bug valoare dexteritate si mobilitate pusca Chingachgook

Nu ai voie sa profiti de BUGurile din joc, scrie CLAR in regulament
  20. niton97

Logica lui adsum ... sa nu faceti upgrade la iteme ca o sa ii bateti pe toti cei care au seturile cu up5 si o sa luati voi Gringo :)))) Uraaa .... :)))
Sus