Rezultate căutare

1. La mulți ani, România!

2. 1 IUNIE

http://Raport de bătălie: Crasma OldCe mai pot spune in plus,toti cei cu 40+ stim de tenis cu piciorul,tuburi de bergman cu cornete("meseriasii"bagau ace dar dispareau din decor rapid)...off Doamne ca erau atatea "porcarii"din care-ti puteai infrumuseta copilaria,,,,Spunea cineva de cele 5 min...
  3. Intrebare misiune

La realizari imi apare ca nerealizata misiunea "PUTEREA CELOR PATRU ELEMENTE",Stie cineva ceva despre aceasta misiune?
  4. Un nou set de misiuni "Lumi noi"

A fost implementat acest set de misiuni?Daca da,de ce nu-mi apare la niciun împărțitor de misiuni?Multumesc
  5. Probleme script"Haine de lucru"

In general functioneaza....Odata la cateva jocuri apare o problema ,ai la alegere "continua","opreste","depanare script".Inclusiv cu depanare script(mentinut peste 20 minute)problema persista... Rog sugestii:sad:
  6. Misiune noua

Un nou set de misiuni: Neobosit Mare necaz în big Bourbon. Proprietarul unui hotel este împușcat iar fiica lui este rănită grav de un grup de bandiți. Acum vrea să se răzbune iar tu ești vânătorul ei. Dar ceea ce pare să fie o simplă muncă de vânător de recompense, se transformă într-o...
  7. Viitorul(misiune repetabila de sarbatori)

Am făcut misiunea si mi-am câștigat"Plumb întărit(+15ferire,+15tintire...). A doua zi misiunea a apărut iarăși,am rezolvat-o,la maria apare ca rezolvata dar fără a o putea încheia...Știe cineva ceva despre asta?
  8. Intrebare misiune Ook!!

re echipat cu porumb ,la omul de lângă căruța ,rezulta "Realizarea 'Ook!' dobândită. Astăzi la ora 13:58":roll:!
  9. Rugaminte de alutor la misiune

Ai avut dreptate,MULTUMESC!<3W;)
  10. Rugaminte de alutor la misiune

La misiunea "Joaca împotriva regulilor/Level 60 - Playing against the rules conformTW-DB",partea cu "Incidentul de la banca(persoanele căutate au fost prinse 0/1)....ce trebuie făcut?Conform indicațiilor : "Chiar ai avut ghinion mare.Este a doua oară când pierzi banii pentru înscrierea la...
  11. Raidul Lvl 84

re Glonțul respectiv e la 23k in alt oraș,eșarfa verde o am....
  12. Raidul Lvl 84

????? Stiu dar pe TW-db apare "glont de metal"iar din descriere "poarta un batic verde":huh:
  13. Raidul Lvl 84

Pt misiunea Raidul..in scrisoare se spune ca trebuie sa ajung în "Desertul Coioților de la Capura ","poarta un batic verde pt a te recunoaște".Misiunea e de Lvl 84,baticul verde respectiv e de Lvl 88....Ce sa fac?
  14. Ravasul Norocului

Vezi sa nu fie o tentativa de furt a datelor contului !