Rezultate căutare

1. cristiiy

bug ?

nu corespund datele de ce ?
  2. cristiiy

Spada lu Hernandos.

cum adica sa nu le am? sa nu le am in inventar sau echipate? :huh:
  3. cristiiy

profil jucator

de ce pantalonii sunt peste cizme si bluzele sunt peste pantaloni ? :| asa o sa ramana permanent ? :huh: sau mai sunt si armele nu le arata pe toate..
  4. cristiiy

the west pe mobil

stiti de ce nu imi merge tw-u pe telefon? miam cumparat orice tel si nu merge :sad: ps: nu am net pe tel
  5. cristiiy

motivatie

cu cat creste pe ora/zi? si cu cat scade daca muncesc o ora
  6. cristiiy

coltu de aur

Am un revolver de aur am 10 aurul nebunilor (17) am revolveru de aur echipat si tot dau de vreo 3 saptamani la transporta munitia si nimic.. ce trebuie sa mai fac?trebuie sa fie motivatia mica?
  7. cristiiy

Perserverenta

la ce ajuta perseverenta la forturi?
  8. cristiiy

dueluri

cum pot sa fac sa ramana duelurile doar pe "flash" cand dau la un raport mereu trebuie sa schimb pe "flash" pentru ca sunt in "HTML" ..
  9. cristiiy

de ce nu pot alege vechiul avatar de ex ca la aventurier traperul acela
  10. cristiiy

coltul de aur

coltul de aur se poate vinde?
  11. cristiiy

Testoasa

Salut.M-am uitat in inventar si am vazut o testoasa.Ce este cu aceasta testoasa ?
  12. cristiiy

Misiune noua

deci din cate am inteles o sa fie o misiune noua numita Reskill.La ce lvl apare si ce trebuie sa fac?
  13. cristiiy

Lesin

Cand lesinam intr-un duel numai putem sa dam dueluri sau sa fim duelati pentru 48 de ore. Propun sa se injumatateasca timpul. Adica sa fie doar 24 de ore.
  14. cristiiy

ziua independentei

cand e asta?
  15. cristiiy

Femeia batrana

cat timp sa dau pentru a muncii la cariera de granit,pescar,si vanatoare de coioti pentru a obtine ce imi cere femeia batrana?
  16. cristiiy

dovleci

la ce ajuta dovlecii astia
  17. cristiiy

Halloween

ziceti-mi si mie pasii ca sa gasesc coasa mortii.si unde gasesc si eu dovlecii
  18. cristiiy

Intrebare

daca am 2 bulgari neobisnuiti pot sa ii fac pe amandoi colturi de aur? Asigurati-va ca titlul intrebarii este relevant (nu se admit titluri generice (intrebare, problema, etc)
  19. cristiiy

schimb indemanari

care era misiunea de la Waupee care dupa ce o faceai aparea la indemanari indianu ala care poate sa schimbe insemanarile
  20. cristiiy

Munci.

Care sunt cele mai bune munci pentru experienta,si care sunt cele mai bune pentru bani $? :sombrero: