Rezultate căutare

1. Atenție, țepuitori !

Teo Tepes TEPAR pe hawaii , OM DE NIMIC , nu aveti incredere in el Incepe sa se planga de tepari si ca nu vrea sa dea primul iar apoi iti da teapa..
  2. Noutati versiune 1.36

Na si pana la urma cand se baga versiunea ?
  3. Spam

cine stie linkul acela pt 25 oup gratis ?
  4. Cereri si vanzari de obiecte

Nume:DragotaMircea Vand:Sabia generalului Grant Pret:300k-400k NEGOCIABIL
  5. Versiunea 1.34/1.35

eu am bug imi ies chestiile de la profil din rama aia maro , locul ala al lor
  6. "Craciunul pe The West" scris de just4fun

pachetul va fi ascus pe harta ?
  7. The west iphone

atunci...sa fim impacati sa faca un app universal :whistle::up:
  8. The west iphone

la android merge bine.....dar la iphone...nu prea....FACETI O APLICATIE THE WEST ! <3W
  9. The west iphone

Nu se va face vreo aplicatie...pt iphone....ca pe triburile?ne va fi mult mai usor sa intram pe the west :up:
  10. Puncte de prietenie

tot nu am inteles cum adika nu joaca ca doar joaca the west
  11. Puncte de prietenie

Ma ajuta si pe mn cineva sa inteleg? am invitat deja 30 de oameni care au acceptat dar tot nu am nici un punct de prietenie...vreau neaparat cutitul acela da nu pot face nici un punct de prietenie...va rog sa ma ajutati ! <3W
  12. Spam

aouleu daca trebe si glode gun nu pot sa o fac ?? nu trebe sa ai cumva si pusca de elfanti sau altele deastea rare coasa... VA ROG MULT SPUNETI-MI SI LA PANTALONI COLIER SI CUREA SI HAINA.....TRE SA AI TOATE CHESYIILE?CURELE PANTALONI COLIERE?? NU E NIK MAI USOR? PT CAMEL CE TREBE
  13. Spam

nu ca mi-au spus unii dar vreaus a vad daca e adevarat repet pt toti STIE CINEVA CUM SE FACE SETUL COLECTORULUI ? SPUNETI VA ROG CE REALIZARI TREBE
  14. Colector set

Stie cineva cum se face setul colectorului ? Spuneti va rog ce realizari trebe
  15. Spam

Stie cineva cum se face setul colectorului ? Spuneti va rog ce realizari trebe