Rezultate căutare

1. DRAGOS 1001

Despre Crafting

Eu am facut 600 puncte la craft si imi apare 600/650 si nu mai am retete, se va mai adauga 1-2 retete ?
  2. DRAGOS 1001

Biserica

PRO! Dupa cum a spus si Mihai.
  3. DRAGOS 1001

Hordeum Vulgare

Mai pot gasi iteme(pe care nu le-am gasit) din setul Sf. Patrick la munca dupa ce am terminat setul de misiuni ?
  4. DRAGOS 1001

Cateva iteme noi. De unde le iau ?

Multumesc. T/c
  5. DRAGOS 1001

Cateva iteme noi. De unde le iau ?

Salutare la toti, am si eu niste nelamuriri si as dori ceva raspunsuri: 1. De unde iau "curea de noapte"? 2. De unde iau "jacheta de festivitate a erouluiu"? 3. La ce misiune iau "calul de gentleman" ? 4. La ce misiune iau "masa de lucru" (esarfa din setul de fermier" ? 5. La ce misiune iau...
  6. DRAGOS 1001

Pret Rudolf

Daca iti dau prin transfer bancar le i-au taxa mare daca e vorba de o suma mare de bani :)
  7. DRAGOS 1001

Calendar

da asa e :up:
  8. DRAGOS 1001

Calendar

NU,nu se mai poate repara si da, o poti deschide si primesti o bila de sticla.
  9. DRAGOS 1001

Vulcanic Guns(arma fort/duel)

Contra,mai multe obiecte de adunat pentru realizari :d
  10. DRAGOS 1001

Oras

pro Pro,doar bradul,zapada nu prea era in vestul salbatic:dastardly:
  11. DRAGOS 1001

rang preot,set preot,puncte de credinta/necredinta,set misiuni preot

Nu inteleg Nu inteleg !eu sunt duelist si dau foarte mult dmg in duel...daca dau duel fac puncte de necredinta...daca fac puncte de necredinta e bine sau rau ? si daca e bine ce face acest lucru ?:confused:
  12. DRAGOS 1001

Propunere sistem de muncit

Pro PRO ! :up::whistle:<3W
  13. DRAGOS 1001

Concurs de duel

Buna-ziua! Eu(dragos 1001) organizez pe el dorado un concurs de duel !Oricine se poate inscrie. Concurs de duel ! Se pot inscrie doar 5 concurenti(primii 5 ii i-au in considerare) -Primul premiu va fi acordat celui ce obtine o recompensa pusa pe capul unui jucator si 2 dueluri cu jucatori...
  14. DRAGOS 1001

Western Loto- discutii, comentarii...etc

da poti,daca castigi ii dai mesaj privat lui patrat si ii spui cui vrei sa ii dai premiul si lumea de joc <3W
  15. DRAGOS 1001

Discutii - Banner pentru Craciun

??? Jucatorul akon1oo a postat bannerul si apoi a modificat postarea,are voie asa ceva?
  16. DRAGOS 1001

Western Loto - Ediţie Specială

{ 9, 12, 23, 1, 39, 0 } { dragos 1001 - El dorado }
  17. DRAGOS 1001

Indemanare motrica - Jefuitor de morminte

ce norocos sunt ca sunt pe duel...:ras::p:cooln:
  18. DRAGOS 1001

Sania de Craciun

raspuns aha,mersi pentru raspuns.:sombrero:
  19. DRAGOS 1001

Sania de Craciun

Din cate stiu se poate obtine punga cu bile dand calendarul si 3 bile de sticla pe data de 25 decembrie Mariei.Ca sa obtin 3x bile de sticla trebuie sa fac 3x erori la calendarul luteran, astfel nu mai pot primi sania. Intrebarea este daca dupa ce obtin punga cu bile , pot sa ma rog de 10x de...
  20. DRAGOS 1001

Discutii - Concurs 1 Decembrie

si daca iti dau acum mesaj imi dai codul ?