Întrebări şi discuţii The West Wiki

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser12000

Guest
Stiu. Uite ce tabel frumos am facut la FAQ Posibilitatea de a face toate muncile.:))

Edit: <blink>text</blink> si <marquee>text</marquee> nu functioneaza.:| In schimb merge <li>.

nu merg toate codurile html deoarece nu le recunoaste, dar încearca cu php unde nu merge html.
 

DeletedUser

Guest
Cum pot sa creez un nou articol:))? .. Am cautat dar nu am gasit nimic, deocamdata nu am experienta cu wiki:D.
 

DeletedUser9380

Guest
Mi-am editat tutorialul(Obiecte şi Produse) de pe wiki(am adăugat diacrice), însă am văzut că niciun link nu mai mergea(de fapt nu era pus deloc link),aşa că am adăugat eu linkurile din nou.
 

DeletedUser12000

Guest
Mi-am editat tutorialul(Obiecte şi Produse) de pe wiki(am adăugat diacrice), însă am văzut că niciun link nu mai mergea(de fapt nu era pus deloc link),aşa că am adăugat eu linkurile din nou.


Foarte bine...
Că veni vorba de diacritice: va rog să nu le folosiţi în titlu paginilor deoarece nu toată lumea le are activate şi dacă vrei să cauţi un titlu scris cu diacritice, iar tu în căsu ţa 'căutare' nu scrii utilizând diacritice, nu vei primi rezultate.
 

DeletedUser

Guest
e fain wikiul dar cine a creat toate articolele si astea? imi raspunzi kid86
 

DeletedUser2948

Guest
Scrie la fiecare articol cine l-a creat. Intra pe el si vezi.;)
 

DeletedUser

Guest
da eu stiu cine a creat de pe forum dar cine a avut rabdare sa pubna toate alea pe wiki :eek:
 

DeletedUser

Guest
si cine mai exact daca nu te superi ca am vazut multi oameni care au facut faq si tutoriale :)
 

DeletedUser

Guest
multumesc dar daca leviathan a luat ban cum a putut scrie acolo
ca asa am vazut la numele lui dar nu sunt sigur
 

DeletedUser

Guest
Acest wiki nu are nici o legatura cu forumul. Oricine poate contribui, chiar si utilizatorii altui joc. Crearea contului este libera, iar adaugirea informatiilor la fel. Cei care au mult timp dedicat acestui joc, il folosesc cu multa dragoste pentru a pune efort si a cladi stalpii wiki-ului.
 

DeletedUser

Guest
Mda.. sunt o groază de ghiduri.. care trebuiesc puse pe wiki .
 
Sus