Întrebări şi discuţii The West Wiki

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
kid
mai introduci te rog la misiuni inca un spatiu dupa oras fantoma si inainte de misiunile soldatului cu titlul "Est,Vest"
caci am nu am gasit misiunea pe la celelalte si vreau sa o introduc deoarece nu pot sa continui cu misiunile aventurierului.multumesc anticipat

cu respect
Dani
 

DeletedUser

Guest
depinde si de clasa de caracter si de indemanarile care le ai.
de exemplu eu pe l5 mi-a aparut vanatoare de coioti la lvl 16
pe cand pe l6 am 23 si nu mi-a aparut nici macar vanatoare de castori.

pe l5 sunt aventurier si am indemanarile puse numai pe pune capcane
pe l6 sun soldat si indemanarile puse pe aspect, impuscare, ferire, tintire etc.
<3W


eu sunt pe l8 muncitor:)
 

DeletedUser

Guest
Intrebare UPDATE 1.29

Am si eu o intrebare pentru cine stie sa raspunda...am auzit ca se va implementa si ''Limitarea rucsacului''. Ce se va intampla cand va avea loc update-ul? Ne vor disparea din haine, produse...etc? Eu zic sa fim anuntati daca se intampla asta sa le vindem macar sa luam bani pe ele...nu sa ni le ia si sa ramanem cu degetul in gura.Astept pareri!
 

DeletedUser6410

Guest
Am si eu o intrebare pentru cine stie sa raspunda...am auzit ca se va implementa si ''Limitarea rucsacului''. Ce se va intampla cand va avea loc update-ul? Ne vor disparea din haine, produse...etc? Eu zic sa fim anuntati daca se intampla asta sa le vindem macar sa luam bani pe ele...nu sa ni le ia si sa ramanem cu degetul in gura.Astept pareri!

NU e adevarat nu se va implementa nici o limita la rucsac la update 1.29 :P
 

DeletedUser

Guest
:| pff

mai..deci..am inceput un cont dupa cum s-a zis la faq pos de a face toate muncile pe west wiki....sunt la lvl 37..azi seara voi incheia toate misiunile de la aventurier..mai am vreo 7-8..dar de acum totul tine de plimbare si duel NPC..asa ca am terminat si voi lua 10 skill points etc...dar acolo e ceva ce ma uimeste

la sfarsit..cand ajung la lvl 89..zice la unmomendat..sa scot -72 de pe pune capcane..dupa calculele mele ..acest -72 inseamna 29500$..cam asa..daca costurile sunt minime...stiu ca la acel nivel strang banii usor..nu e problema..dar...vreau sa stiu daca chiar e adevarata chestia asta cu sa scoti -72 de pe pune capcane la sfarsit:)
 

DeletedUser

Guest
Mi-am facut si eu cont pe wiki dar nu ma lasa sa editez pagina principala... acolo scrie ca sunt 7 lumi de joc si 120.000 de jucatori. Unele informatii sunt expirate.
 

DeletedUser

Guest
Este destul de bun siteul am intrat si eu:) am gasit cateva tutoriale ce le cautam THX:X
 

DeletedUser9380

Guest
Este destul de bun siteul am intrat si eu:) am gasit cateva tutoriale ce le cautam THX:X
Toate(sau aproape toate) tutorialele de acolo le găseşti şi aici, pe forumul ăsta. Acel site este făcut pentru a strânge tutorialele într-un singur loc şi pentru a posta noi tutoriale.
 

DeletedUser

Guest
De ce nu sunt aele tutoriale si pe forumul nostru cele cu hernando
 

DeletedUser

Guest
da...

vad ca nimeni nu a raspuns..deci mai pun odata

mai..deci..am inceput un cont dupa cum s-a zis la faq pos de a face toate muncile pe west wiki....sunt la lvl 37..azi seara voi incheia toate misiunile de la aventurier..mai am vreo 7-8..dar de acum totul tine de plimbare si duel NPC..asa ca am terminat si voi lua 10 skill points etc...dar acolo e ceva ce ma uimeste

la sfarsit..cand ajung la lvl 89..zice la unmomendat..sa scot -72 de pe pune capcane..dupa calculele mele ..acest -72 inseamna 29500$..cam asa..daca costurile sunt minime...stiu ca la acel nivel strang banii usor..nu e problema..dar...vreau sa stiu daca chiar e adevarata chestia asta cu sa scoti -72 de pe pune capcane la sfarsit
 

DeletedUser126

Guest
vad ca nimeni nu a raspuns..deci mai pun odata

mai..deci..am inceput un cont dupa cum s-a zis la faq pos de a face toate muncile pe west wiki....sunt la lvl 37..azi seara voi incheia toate misiunile de la aventurier..mai am vreo 7-8..dar de acum totul tine de plimbare si duel NPC..asa ca am terminat si voi lua 10 skill points etc...dar acolo e ceva ce ma uimeste

la sfarsit..cand ajung la lvl 89..zice la unmomendat..sa scot -72 de pe pune capcane..dupa calculele mele ..acest -72 inseamna 29500$..cam asa..daca costurile sunt minime...stiu ca la acel nivel strang banii usor..nu e problema..dar...vreau sa stiu daca chiar e adevarata chestia asta cu sa scoti -72 de pe pune capcane la sfarsit

Eu stiu ca da
Apropo:

sa scoti -72 inseamna sa adaugi 72
- cu - face plus,corect?
 

DeletedUser

Guest
O a doua bucata dintr-o harta

Am gasit asta in timpul muncii si nu stiu ce sa fac cu ea. Cine ma poate ajuta?



Nu stiu ce sa fac cu ea. Am gasit-o pe lumea 8
 

DeletedUser

Guest
Duel

cum pot sa pun raportul unui duel in textul meu personal?
<3W:D
 

DeletedUser

Guest
cum pot sa pun raportul unui duel in textul meu personal?
<3W:D



Uploaded with ImageShack.us


PRIMA DATA INTRI IN RAPORT APOI SUS LANGA STERGERE ESTE UN BUTON ROTUND(VEZI POZA)APASA ACEL BUTON SI SELECTEAZA "PUBLIC" APOI DUTE LA BUTONUL DE LANGA(VEZI DINOU POZA)SI ACOLO ITI V-A APRAEA UN COD.COPIAZA ACCEL COD SI PNE-L LA DESCRIEREA CARACTRULUI SI CINE V-A DORI V-A PUTEA SA VADA RAPORTUL.
 

DeletedUser

Guest
La serif pt a primi recompensa pusa pe capul cuiva trebuie sa il lesin sau doar sa il bat?
 
Sus