Întrebări şi discuţii The West Wiki

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Am si eu o nelamurire cu privire la misiunea de paste unde trebuie sa aduni cele 3 oua pentru Maria. Aceasta problema o am pe Florida.
Am mers la orasul fantoma, am luat primul ou de paste si in momentul in care ma deplasez la punctul estic sau cel vestic nu imi da si celelalte 2 oua. Stie cineva care este treaba cu aceste oua si cum pot sa le iau? Fara sa termin misiunea asta cu cele 3 oua nu primesc la finalul setului de misiuni acele oua stricate din setul de sarbatori.
Rog un admin sa ma lamureasca si pe mine cum sta treaba cu aceasta misiune.
Am urmat pasii exact ca aici: http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_50
Va multumesc pentru timpul acordat. O zi buna.
Langa punctul estic este un alt punct la 5 min distanta!!
au acceasi icoana dar contin misiuni diferite!
La unul dintre ele ai misiunea care iti dau oul+50exp
 

DeletedUser

Guest
Am editat putin FAQ-ul cu posibilitatea de a face toate muncile. Acum nu mai exista nicio greseala.

Ce ii nasol la wiki ii cu aranjarea in pagina. Pana mi-am dat seama cum se face arata aiurea.:))

kod, ai postat tu in guide-ul tau Posibilitatea de a face toate muncile urmatoarele:

"50 putere - +50 construire +22 vigoare +44 perseverenta
0 mobilitate - +79 ascundere +49 inot
30 dexteritate - +153 impuscare
65 carisma - +5 conducere

+ toate hainele puteti face toate muncile fara: Pe scena cu Buffalo Bill, Jefuieste o banca, Elibereaza sclavii, Organizeaza un rodeo, Distruge bandele si Extrage plumb

Posibil in 1.32 sa se poata face si o parte din cele 6 cu setul de gentelman echipat.:)"

Q:astea sunt pentru lvl 90-120?
 

DeletedUser593

Guest
kod, ai postat tu in guide-ul tau Posibilitatea de a face toate muncile urmatoarele:

"50 putere - +50 construire +22 vigoare +44 perseverenta
0 mobilitate - +79 ascundere +49 inot
30 dexteritate - +153 impuscare
65 carisma - +5 conducere

+ toate hainele puteti face toate muncile fara: Pe scena cu Buffalo Bill, Jefuieste o banca, Elibereaza sclavii, Organizeaza un rodeo, Distruge bandele si Extrage plumb

Posibil in 1.32 sa se poata face si o parte din cele 6 cu setul de gentelman echipat.:)"

Q:astea sunt pentru lvl 90-120?
120 cred... oricum cu instructiunile de munca probabil ca le poti face si la nivel 80 :hmf:
 

DeletedUser

Guest
am o problema cu jocul. ma loghez si se desscide jocul dar imi apare o fereastra in care scrie sondaj de opinie si campul de joc ramane negru. stie cineva ce trebuie sa fac sa pot intra in joc? va multumesc

si eu patesc acelasi lucru numai ca la mine nu apare nici un sondaj, ci campul de joc este negru.
poate ma puteti ajuta sa rezolv problema.
 

just4fun

The Boss
incearca sa intri pe altw browsere sa vezi daca problema persista - probabil, browserul care il utilizezi nu este updatat.
o stergere a informatiilor din computer (fisiere temporare din browser) ar putea duce in acelasi timp la remedierea problemei.
 

DeletedUser

Guest
salut

nu am munca,, distruge bandele,, si sunt la nivelul 120........... ce trebuie sa fac......am misiunea; Ajutor pentru Părintele Brown. (Vânătoarea).....
Distruge bandele (1 oră)........te rog ajuta-ma.........ms
 

DeletedUser

Guest
misiuni -calendar

as vrea daca se poate sa primesc adresa pentru misiuni,calendar misiuni.va multumesc
 

DeletedUser19217

Guest
ms... pe vechea versiune puteai sa intri in tw-db.info si in timpul jocului, de aceea am intrebat.
 

DeletedUser

Guest
din cuferele premium de 1500 pepite/OUP
premiumchest.png
 
Ultima editare de un moderator:
Sus