???

lord ion

West Marshal
daca intrerup o misiune, acest lucru imi poate periclita dezvoltarea?
este vb de "steagul unionist" pe care trebuie sa-l fac rost...
cred ca am facut vreo 40 de ore planton pe acolo...dar steag...neam
e si mic procentul...2%
va rog sa raspunda cine se pricepe, ca de dat cu parerea poate oricine...
multumesc
 

DeletedUser

Guest
Daca o intrerupi, nu se intampla nimic... oricum o sa poti sa o accepti din nou.... insa TU esti de vina... tu muncesti asa... ore la rand? Sau faci pauze?
Adica tu lucrezi si cu motivatie 0? Sau nu? Mai asteapta... vine greu, dar... vine pana la urma... :D
 

DeletedUser

Guest
poti renunta oricand si sa accepti din nou misiunea cand ai chef. dar cu ce te deranjeaza misiunea aceea ? daca nu vrei, nu mai lucra la pazeste fortul. oricum melonul il poti cumpara din oras sau il poti gasi la alte munci
 

lord ion

West Marshal
nu am muncit asa la greu... una dupa alta, aceeasi misiune...
bineinteles ca le fac aleatoriu...
mai ales aleg alea care imi cresc experienta sau banii dupa nevoi
"pazeste fortul" nu e misiune care sa-ti dea experienta mare sau bani...
asa ca o bagam intre...citeodata de 2 ori la rind
 

DeletedUser

Guest
...

ma...de facut tot trebuie sa o faci..ca iti blocheaza alte misiuni....asta in cazul in care vrei sa faci misiunile...
 

DeletedUser

Guest
Te sfatuiesc ceva;) inainte sa mergi la pazeste fortul du-te si roaga-te intr-un oras la o biserica si da-i in continuu pana iti da!Asa am facut eu :P si din 6 ore am facut rost de 2 :P
 

DeletedUser

Guest
Nu e serios!Eu chiar asa am facut!Depinde si de noroc da daca te rogi te ajuta
 

lord ion

West Marshal
poti renunta oricand si sa accepti din nou misiunea cand ai chef. dar cu ce te deranjeaza misiunea aceea ? daca nu vrei, nu mai lucra la pazeste fortul. oricum melonul il poti cumpara din oras sau il poti gasi la alte munci
trebuia sa citesti mesajul ca lumea...
era vb de steag nu melon...
daca se baga toti in seama...
bineinteles ca un rahat de melon puteam sa-l cumpar, nu sa fac 40 de ore aiurea in tramvai
 

DeletedUser

Guest
trebuia sa citesti mesajul ca lumea...
era vb de steag nu melon...
daca se baga toti in seama...
bineinteles ca un rahat de melon puteam sa-l cumpar, nu sa fac 40 de ore aiurea in tramvai

si ce faceai cu steagul ma rog ? vrei sa ai un steag asa la fantezie sau ce ? :rolleyes: nu-l dadeai sa termini misiunea ? sucza-ma ca m-am bagat in seama, aveam impresia ca te duce capul. m-am inselat
 

DeletedUser

Guest
...

iti da 180 punct de exp nu melon din cate stiu eu...de asta cred ca e revoltat omul...
 

DeletedUser

Guest
pai dupa aia iti da melonul. ma gandeam ca d-aia il intereseaza asa mult misiunea. sa obtina melonul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca vine un admin mai server pe aici , ai luat warn pe loc ! ;)
Titlul trebuia sa fie legat de continutul textului ca sa intelegem si noi ceva !
 

lord ion

West Marshal
Daca vine un admin mai server pe aici , ai luat warn pe loc ! ;)
Titlul trebuia sa fie legat de continutul textului ca sa intelegem si noi ceva !
cred ca textul este destul de explicit si corect scris, iar titlul e format din semnul intrebarii, deci e o intrebare
nu vad de ce as lua "warn"
 

DeletedUser

Guest
...

pentru ca in regulament scrie clar sa nu pui ca titlu semnul intrebarii..
 

DeletedUser

Guest
1)Misiunile pot fi anulate oricand apoi pot fi acceptate dinou...
2)Steagul se gaseste dupa norocul fiecaruia...De examplu eu la nivel 8 la primele doua ore de munca pe lumea 3 l-am si gasit!...Iar pe lumea 2 am muncit vreo 60 de ore pana l-am gasit...
 
Sus