A treia sarcina Transportatorul

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Buna seara
La aceasta misiune spune asa :

Trebuie sã ne întãrim relaţiile comerciale cu celelalte oraşe din preerie. Vinde câteva bunuri pe acolo, vom face un profit bun din asta. Oh, iti amintesti regulile Starr Trading Company? Niciodatã nu deschide pachetele !
Necesar:

- Obiecte vândute membrilor orașului la piață: 0/5



desi am vandut acele obiecte unui coleg imi apare tot 0. am incercat si refresh si fara rezultate. unde gresesc ?
 

DeletedUser

Guest
Buna seara
La aceasta misiune spune asa :

Trebuie sã ne întãrim relaţiile comerciale cu celelalte oraşe din preerie. Vinde câteva bunuri pe acolo, vom face un profit bun din asta. Oh, iti amintesti regulile Starr Trading Company? Niciodatã nu deschide pachetele !
Necesar:

- Obiecte vândute membrilor orașului la piață: 0/5



desi am vandut acele obiecte unui coleg imi apare tot 0. am incercat si refresh si fara rezultate. unde gresesc ?

Ai ridicat banii de la piața?
 

DeletedUser2041

Guest
Trebuie sa vinzi doar pentru membrii orasului, nu global si sa ridici banii de la piata.
 

DeletedUser9428

Guest
Necesar:

- Obiecte vândute membrilor orașului la piață: 5/5

si totusi nu pot sa termin misiunea:mad:
 

DeletedUser2041

Guest
Dacă era dezactivat ii mai arăta 5/5? :blink:

Am banuit ca ii apare in fereastra misiunii nu in jurnal. Sunt multi care au jurnalul dezactivat si fara el anumite misiuni noi nu pot fi finalizate.


@wilz Depune un tiket si verificam.
 

DeletedUser

Guest
Am banuit ca ii apare in fereastra misiunii nu in jurnal. Sunt multi care au jurnalul dezactivat si fara el anumite misiuni noi nu pot fi finalizate.


@wilz Depune un tiket si verificam.

Pai dacă era dezactivat cum sa ii apară in quest tracker? :roll:
Oricum... Am crezut ca s-a rezolvat problema cu quest tracker-ul...
 

DeletedUser2041

Guest
Pai dacă era dezactivat cum sa ii apară in quest tracker? :roll:
Oricum... Am crezut ca s-a rezolvat problema cu quest tracker-ul...

Mai citeste o data ce am scris mai sus.

Cat despre problema, poate s-a rezolvat - ultima oara cand verificasem nu era rezolvata si nici nu am fost anuntat ca s-ar fi rezolvat.

Ontopic: Daca problema persista depune un tiket si verificam
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus