Ajutor Colt de Aur

  • Autor subiect DeletedUser10057
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10057

Guest
M-am decis sa iau aceasta arma...dar am intampinat cateva obstacole!
Am muncit la transporta munitia vreo 4 zile sa iau acel "ghemotoc".
Am muncit la pescar alte 4 zile sa descopar "revolverul prafuit".
Acum trebuie sa forez dupa titei cu un sul de panza echipar...
Pana acum am lucrat cate o ora la muncile precedente dar am inteles ca nu ar conta timpul asa ca m-am decis sa lucrez 15 secunde...si am lucrat in functie de cat mi-a permis energia si pepitele(pentru a reincarca) vreo 2 zile....
Si vazand ca dau rateuri..zic stai ca intreb la suport...iata raspunsul lor:
"Trebuie lucrat cu puncte de munca peste 0."
Si eu revin cu intrebarea :
"Consider ca este un dezavantaj aici...
Am -285 puncte de munca...prin haine imi este imposibil sa egalez aceste puncte...sa zicem ca as folosi acele "utilizabile" care cresc punctele de munca dar mi-ar trebui foarte multe!
Eu sunt pe arme de foc...fac misiunea pentru o arma de foc...de ce mi se cere sa fac ceva ce nu pot!
Eu neg..dar poate exista o cale sa fac acest lucru...indrumati-ma va rog!"

Raspunsul:
"Si inainte era acelasi lucru, doar ca nu puteai debloca munca doar prin puncte de munca. Aici nu s-a schimbat nimic, poti debloca munca si in functie de nivel, dar acele obiecte speciale de la misiuni necesita puncte de munca pozitive."
Intrebarea:
"Pai bun...nu pot sa trec de 0...sansele sa se intample ceva tot 0 sunt?
Puncte pentru acea munca nu voi pune niciodata...
Nu am treaba nici cu Puterea nici cu Carisma."

Raspunsul:
"Fara puncte pozitive pica greu sau deloc."

Nu inteleg..cum vine asta?
Parerea mea nu pot sa ajung vreodata sa am puncte cu plus...
Va rog o idee!
Sunt duelist, nivel 71 full dexteritare...puncte puse doar in aspect si ferire.
Foreaza titei cere puncte pe construire, rezistenta, perseverenta, conducere si comert...
 

DeletedUser23599

Guest
acele sunt obiecte pentru misiuni,deci trebuiesc puncte de la 0 in sus,acum nu am incercat sa vad daca cu update-ul pica si cu puncte pe -,acum faci un reskill te ajunge undeva la 50-100k:up:
 

DeletedUser10057

Guest
Nu dispun decat de 20k...pentru ca pe aici oamenii se fac iubiti prin a insela pe altii!
In fine...toate indiciile duc spre faptul ca ar trebui sa renunt...
 

DeletedUser24699

Guest
Nu ai alta solutie decat sa mai astepti sa cresti. Sau strangi oup si iei o imbunatatire d-aia cu 250 pdm din shop.

Bafta.
 

lord ion

West Marshal
este o arma puternica, cea mai puternica dealtfel, cand a aparut.
necesita sacrificii din partea jucatorilor, deci strange bani, faci reskill, si ai arma.
 

lord ion

West Marshal
Ai auzit de howdah?

tu ai auzit de off-topic?
ai citit ce am scris? cea mai puternica dealtfel, cand a aparut.
si ca sa ai howdah cam ce sacrificii trebuie sa faci? sa cumperi multe pepite si sa iei cufere.
si ca item care a aparut primul? coltul sau howdah?
 

dorut69

Greenhorn
imbunatatire d-aia cu 250 pdm din shop

am folosit doua si tot nu am reusit sa curat revolverul la foreaza dupa titei, aveam puncte de munca mai mult de zero, aproape 100+ :mad:
 

DeletedUser24699

Guest
am folosit doua si tot nu am reusit sa curat revolverul la foreaza dupa titei, aveam puncte de munca mai mult de zero, aproape 100+ :mad:

Ghinion curat. Mai incearca, nu pica din primele 10 munci sau cate dau imbunatatirile.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus