Ajutor - Duelist

Shady72

Greenhorn
Salutare. Sunt nou pe joc, m-am apucat recent de joc dupa o pauza de.. dunno 8-9 ani (Ceva de genul) si m-am gandit sa ma fac duelist ca pare a fi fun sa faci dueluri contra jucatori. Am mai citit asa pe forum ce am mai gasit dar sunt postari ft vechi si nu stiu cat de utile sunt. Daca ma poate ajuta cineva cu un mic ghit pt a pune atributele si celelalte puncte de indemanare (nu prea le am folosit, inca am o gramada de adaugat). A si un set ok pentru a duel daca puteti recomanda si cum sa fac rost de el. Deocamdata imi fac setul de la Eventul de Paste, cel al Trisorului (am deocamdata palarie - vesta - pantaloni - curea - palarie) si nu stiu exact cat m-ar ajuta pe duel dar imi place cum arata, ma face mai "fancy".

Ah si nu stiu ce meserie sa aleg, ma gandeam ceva care sa ma ajute sa vand mult pe market pt a scoate ceva bani din ele.

Acum la final de postare pot doar sa multumesc in avans pentru ajutor si o zi buna va doresc !

(Ps am lvl 25)
 
Salut @Shady72 si bine ai revenit in joc.
Ca meserie ai fi "fierar" pentru daune extra si "sarlatan" pentru motivatie & abilitati.
Seturi ar fi: Vaquero - Detectiv
Mai sunt ceva seturi dar sunt pe telefon ....
 
Ultima editare:
Sus