Ajutor la misiuni

dekagon

Greenhorn
Am tot cautat pe wiki rezolvarea la misiunea Fratii detinuti dar nu am gasit nimic concret asa ca m-am gandit sa apelez la voi

Deci dupa ce am fost in Orasul de cristal si am castigat cele 10 dueluri cu banditii imi apare o alta misiune la Bella unde scrie "Persoanele căutate au fost prinse: 2/2". Ce trebuie sa fac mai departe?

O alta nelamurire am la seria de misiuni "Schimb comercial" Mai exact la Angus McGuffin unde nu m-am prins daca este o chestie repetitiva sau asa trebuie sa fie ca in fiecare zi am dus ceea ce mi-a cerut si misiunea nu s-a incheiat.

Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

lord ion

West Marshal
Am tot cautat pe wiki rezolvarea la misiunea Fratii detinuti dar nu am gasit nimic concret asa ca m-am gandit sa apelez la voi

Deci dupa ce am fost in Orasul de cristal si am castigat cele 10 dueluri cu banditii imi apare o alta misiune la Bella unde scrie "Persoanele căutate au fost prinse: 2/2". Ce trebuie sa fac mai departe?



Multumesc
ca să fii sigur de reușită, pune tu recompensă pe jucătorii pe care vrei să-i duelezi.
 

dekagon

Greenhorn
Si in continuare am ajuns la misiunea la care trebuie sa-l impusc pe bandit. La duel surpriza eu castig si nu imi primesc recompensa

 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Trebuie sa il lesini. Mereu cand vezi "impusca", trebuie sa te gandeste la "lesina". Asa a fost tradus la inceput, asa a ramas :))
 
Sus