Ajutor pentru Henry! Discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

batras

Trapper
si inca o intreb...este repetabila?gen se poate face zilnic?sau de 2 x /zi sau de 3 x /zi?etc,etc..intreb,deoarece timpul alocat pt mis iti permite sa o poti realiza si de 3 x /zi dc prinzi conditi favorabile cu luptele la fort
 

Emeer

Gunman
si inca o intreb...este repetabila?gen se poate face zilnic?sau de 2 x /zi sau de 3 x /zi?etc,etc..intreb,deoarece timpul alocat pt mis iti permite sa o poti realiza si de 3 x /zi dc prinzi conditi favorabile cu luptele la fort
cred ca o singura data...
 

adsum

Gunman
nice,la pct 7 as adauga pe langa fort ori o avent castigata ori un duel castigat...
Am inclus aventurile și duelurile în lista de sarcini la un eveniment anterior, însă unora li s-au părut dificile, așa că de această dată am renunțat la ele.
Oricum la aventuri este destul de greu să găsești una, darămite să o mai și câștigi. Ne vom îndrepta atenția și către ele anul viitor, cu mini-evenimente.
si inca o intreb...este repetabila?gen se poate face zilnic?sau de 2 x /zi sau de 3 x /zi?etc,etc..intreb,deoarece timpul alocat pt mis iti permite sa o poti realiza si de 3 x /zi dc prinzi conditi favorabile cu luptele la fort
Puteți beneficia de premiu o singură dată, așadar nu este "repetabilă".
trebuie sa incepem de maine ? sau se poate si de azi ?
Se iau in considerare rapoartele de după data de 30.11.2021 ( ora 12:00 ), deci de azi.
 

batras

Trapper
conteaza ordinea in care le facem?adica pot sa incep cu craftul apoi cu munca la portocale,sa zicem,apoi cu fortul ,dupa cu duelul cu NPC-ii...si tot asa?gen random?sau trebuie respectata ordinea din postare?
 

Emeer

Gunman
Am inclus aventurile și duelurile în lista de sarcini la un eveniment anterior, însă unora li s-au părut dificile, așa că de această dată am renunțat la ele.
Oricum la aventuri este destul de greu să găsești una, darămite să o mai și câștigi. Ne vom îndrepta atenția și către ele anul viitor, cu mini-evenimente.

Puteți beneficia de premiu o singură dată, așadar nu este "repetabilă".

Se iau in considerare rapoartele de după data de 30.11.2021 ( ora 12:00 ), deci de azi.
tnx
 

adsum

Gunman
Opțiuni (meniul din dreapta) - Setări - Cod bonus (acolo introduci, pe rând, codurile primite prin telegramă) - Valorificați.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus