Ajutor

DeletedUser

Guest
Am contul ComeFromHell...si azi am instalat win. si am vrut sa intru pe joc..Dar cum eram logat permanent nu a mai fost nevoie sa pun parola si mi-am dat seama ca am uitat-o,problema este ca am uitat si adresa pe care a fost facut contul..Ma poate ajuta un admin?Sa imi spuna macar adresa...pot sa dau orice informatie despre cont.
 

DeletedUser25713

Guest
Help, am lvl 124, sunt la misiunea la barman, Picnic (Misiuni repetabile de sărbători), nu reușesc la gasesc sos pentru grătar. Am muncit la Spargere, Prinde cai, Vânează urși grizzly, nu pica de nicăieri. Scuze daca nu am pus postarea unde trebuia.
 

DeletedUser10117

Guest
Help, am lvl 124, sunt la misiunea la barman, Picnic (Misiuni repetabile de sărbători), nu reușesc la gasesc sos pentru grătar. Am muncit la Spargere, Prinde cai, Vânează urși grizzly, nu pica de nicăieri. Scuze daca nu am pus postarea unde trebuia.


https://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_100#id1835
vezi ce produse iti cere si iti vei da seama unde vai gasi sos...dai 15 secunde si cade din prima...azi la ora 23:59 expira misiunea
 

DeletedUser25713

Guest
  • finished_shape.png
    compass.png
    Cartof 10/10
  • -
    finished_shape.png
    compass.png
    Ceaun de gătit 10/10
  • -
    finished_shape.png
    compass.png
    Tequilla 10/10
  • -
    finished_shape.png
    compass.png
    Bostan 10/10
  • -
    finished_shape.png
    compass.png
    Ţigări 5/5 asta imi cere, am lucrat la Prinde cai, la greu si nu imi da sosul. :(
  • Mersi mult. poate data viitoare v-a fi mai bine.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus