Allan sau setul actorului?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Buna seara,as vrea si eu sa aflu..ce-i mai bun pentru comert..allan sau setul actorului?:nesigur::blink::blink:
 

DeletedUser

Guest
Eu iti zic asa:
-daca vrei mai multe pdm pt. comert iti recomand setul actorului(actritei) dar dropul la munci va fi mic pt. ca nu ai nici un bonus in privinta asta
-daca vrei drop la munci mare dar cu mai putine pdm iti recomand setul Allan

Acuma e la alegerea ta!Asta e doar opinia mea.
 

DeletedUser15496

Guest
Buna seara,as vrea si eu sa aflu..ce-i mai bun pentru comert..allan sau setul actorului?:nesigur::blink::blink:

Cu setul allan gasesti multe iteme (si prostii destul de multe)
Cu setul actorului gasesti mai rar iteme dar ai sansa mai mare sa gasesti ceva mai valoros.
 

DeletedUser24699

Guest
Pentru ambulant iti sugerez allan. Dupa parerea mea e mai important sa pice ceva, decat sa ai norocul mai mare i sa nu pice nimic ;)
 

DeletedUser23479

Guest
Setul Allan da 411 pdm cu tot cu arme si mai da si 50% noroc.Setul actorului da 429 pdm,dar nu da si 50% noroc.Acele 18 pdm nu prea ajuta cu nimic.....Fata de 50% noroc pe care il ofera setul Allan.
Deci,cu Allan iei si iteme mai multe si la fel de valoroase.
Daca nu ai bani de tot setul Allan,care cred ca e cam 4-5kk este perfect setul actorului,care este cam 600-700k.
Poti incerca setul actorului si armele lui Allan,atunci vei avea 529 pdm.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12909

Guest
1.Daca esti pe coment, la nuivel mare, ai destule punte de munca incat sa nu mai conteze prea mult bonusul de la setul actorului.
 

DeletedUser

Guest
Actorul încă nu l-a încercat nimeni cum se cade. De aia e inutil să întrebi acum. Părerea mea Actorul e mai ok. Alan e prea scump, raportat le beneficii . Dacă să le faci de la 0 - ia actorul.
 

DeletedUser

Guest
Actorul încă nu l-a încercat nimeni cum se cade. De aia e inutil să întrebi acum. Părerea mea Actorul e mai ok. Alan e prea scump, raportat le beneficii . Dacă să le faci de la 0 - ia actorul.

La level mic eu zic ca e actorul.La level mare e bun allen.
 

DeletedUser24699

Guest
Nu are nici o legatura.
Vrei iteme multe si proaste pui allan si iti pica din ora-n ora iteme aiurea.
Vrei doar iteme bune pui setul de actor.

Parerea mea e fix opusul. cu setul actorului posibil sa pice 1 item bun la 2-3 zile. Mai bine iti pica iteme simple de mai multe ori si ceva mai rar la 2-3 zile. , le vinzi la negustor si faci magarul. Dar e doar parerea mea.
 

DeletedUser18124

Guest
Acum am si eu o intrebare [am set allan complet (cu tot cu arme)] si [setul actritei]

Echipat set-ul actritei impreuna cu armele allan am 334 puncte de munca

Cu set allan + arme am 216 puncte de munca

Deci Pana La Urma Ce Sa Aleg?:blink:
 

DeletedUser24699

Guest
Acum am si eu o intrebare [am set allan complet (cu tot cu arme)] si [setul actritei]

Echipat set-ul actritei impreuna cu armele allan am 334 puncte de munca

Cu set allan + arme am 216 puncte de munca

Deci Pana La Urma Ce Sa Aleg?:blink:

Daca faci rost de saua si calul lui cart, baga set actrita cu armele lui allan. :shoot:
 

DeletedUser22006

Guest
Setul allan+arme(nu e chiar necesar)+cal/sa cartwright(nu-ti da comert,dar ascundere,te mai ajuta oleaca)
Allan pentru ca da mai mult bonus,uitete le http://tw-db.info la informatii->seturi->actrita,nu-ti da ca la allan+ ca allan iti mareste sansa de castig :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus