am si eu nevoie de ajutor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
am ajuns la misiunule in care trebuie sa repar gardul serifului dar am puncte de indemanare lipsa cum sa mai fac puncte pt a trece mai departe?
 

DeletedUser1011

Guest
muncesti pana faci level atunci iti va da puncte... dupa aceea le adaugi la ce iti cere munca pana o sa fie valabila.
 

DeletedUser

Guest
muncesti pana faci level atunci iti va da puncte... dupa aceea le adaugi la ce iti cere munca pana o sa fie valabila.


ce sa muncesc ca de 4 ore numai pescuiesc si nu primec puncte de exp pentru lvl urmator ce sa muncesc sa pot evolua?
 

DeletedUser1011

Guest
daca muncesti la acelasi job de mai multe ori iti scade motivatia... sau poate iti da putin exp jobul cu pescuitul... uitete pe harta ce joburi ai cu mult exp si fale pe alea.
 

DeletedUser

Guest
ce sa muncesc ca de 4 ore numai pescuiesc si nu primec puncte de exp pentru lvl urmator ce sa muncesc sa pot evolua?

:eek: adica tu ai pierdut 4 ore pescuind ca sa iei xp?? :D
pai pescuitul iti da fix 0 xp. vezi ca la fiecare munca ai in dreapta sus diverse procente. daca te uiti la pescuit o sa vezi ca iei 0.
cum naiba ai ajuns la lvl 9 (daca esti la misiunea aia ai probabil lvl 9) daca tu nu stii cum functioneaza jocul?

in fine, incearca la pielarie sau la orice alta munca pe care o poti face si care iti da cat mai multa xp.
 

DeletedUser

Guest
Nu pescui niciodata nu ii munca rentabila mergi la Paznic la cazarma sau la Pielarie
 

DeletedUser

Guest
"am si eu nevoie de ajutor" nu este ceea ce se numeste in general "titlu relevant" pentru o tema.

de altfel, problema punctelor de munca prea putine a fost discutata de n ori pe forum si un raspuns la intrebare gaseai in faq.

da un tur prin regulamentul forumului, regulile sectiunii si faq inainte sa deschizi teme noi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus