Amintiri din generala...

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser6748

Guest
Cu cate faceai ? Cu 9-10, sau cand trec fetele pe acolo o faceti intre voi(baietii) ?

On: Imi amintesc cand imi bagam in vene la gradinita. In primii ani de generala fumam marijuana si faceam sex cu profesoarele si femeia de serviciu.

La partea asta aproape te cred :))
 

DeletedUser8160

Guest
Cu cate faceai ? Cu 9-10, sau cand trec fetele pe acolo o faceti intre voi(baietii) ?

On: Imi amintesc cand imi bagam in vene la gradinita. In primii ani de generala fumam marijuana si faceam sex cu profesoarele si femeia de serviciu.

 

DeletedUser

Guest
Sa nu uitam ca inca multi dintre noi sunt in generala.
Ce sa zic, noi inca facem tampenii, aranjam laptele pe geam si punem profesori sa inchida geamul, usi trantite, geamuri sparte, etc...De acum din a 8-a ma mai cumintesc, cred ca e cazul sa ma mai maturizez ce naiba:)).
 

DeletedUser

Guest
Sa nu uitam ca inca multi dintre noi sunt in generala.
Ce sa zic, noi inca facem tampenii, aranjam laptele pe geam si punem profesori sa inchida geamul, usi trantite, geamuri sparte, etc...De acum din a 8-a ma mai cumintesc, cred ca e cazul sa ma mai maturizez ce naiba:)).


Ai ramas repetent la gradinita ?
 

DeletedUser6748

Guest
Sa nu uitam ca inca multi dintre noi sunt in generala.
Ce sa zic, noi inca facem tampenii, aranjam laptele pe geam si punem profesori sa inchida geamul, usi trantite, geamuri sparte, etc...De acum din a 8-a ma mai cumintesc, cred ca e cazul sa ma mai maturizez ce naiba:)).

NU AI TRECUT LA LICEU!? O:

W/e faza cu laptele nu o stiam, mersi! :)))
 

DeletedUser

Guest
noi punem laptele la usa si cand ies aia mari din clasa sare pe ei
Sau noi avem scoala langa blocuri
Si aruncam cu lapte de la ultimul etaj
Dar mi se par chesti normale astea
Toata scoala a aruncat cu lapte si cu cornuri de la noi din cls
 

DeletedUser

Guest
noi punem laptele la usa si cand ies aia mari din clasa sare pe ei
Sau noi avem scoala langa blocuri
Si aruncam cu lapte de la ultimul etaj
Dar mi se par chesti normale astea
Toata scoala a aruncat cu lapte si cu cornuri de la noi din cls


Hăăăăăăăăăă. Tradu-mi, te rog.
 

DeletedUser

Guest
noi punem laptele la usa si cand ies aia mari din clasa sare pe ei
Sau noi avem scoala langa blocuri
Si aruncam cu lapte de la ultimul etaj
Dar mi se par chesti normale astea
Toata scoala a aruncat cu lapte si cu cornuri de la noi din cls

Sa mai tot faceti tampeni deastea ca noi am produs un accident!
 

DeletedUser6748

Guest
Asta am inteles. Ce a scris mai sus nu inteleg.

noi punem laptele la usa si cand ies aia mari din clasa sare pe ei = Puneau laptele la usa si sarea pe ei [laptele]

Sau noi avem scoala langa blocuri
Si aruncam cu lapte de la ultimul etaj = se urcau pe bloc si aruncau cu lapte


Cred :))
 

DeletedUser

Guest
Acum fiecare crede ca nebuniile lui/clasei lui au fost cele mai interesante sau cele mai "nebune". Cutiile cu lapte probabil leau folosit toti :P Mie imi placea sa le arunc la astia mai mici in cap de la etaj - jucam cu colegii un fel de concurs. A intrat profa la ora si la noi era lumina stins si toti cu capu pe banca, parca dormeau. Am rupt si cateva scaune... catedra doar am julito - si un cuier am rupt :P. Am motivat absente cand am prins catalogul pe mana :)) Aveam si noi ore cand profesoru preda si noi spargeam seminte... A trecut un an si ceva de cand am terminat generala si acum as mai vrea sa fiu acolo... la liceu e mai greu dar si nebunii mai mari. Aici am spart un calorifer si am inundat clasa, am rupt catedra si am spart usa din termopan :D Nu mai vorbesc de fete... cel putin aici nu au ce zice profesorii :P. Am inundat clase cu zapada. Si totusi imi pare rau ca tre sa ma intorc la scoala. :|
 
Sus