Amintiri din generala...

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser6748

Guest
nu ma crezi?hai cu mine sal intrebam(a da ii in spania)...aveam tupeu m-am enervat pe el

Da, te intelegem. Esti fiul lui Chuck Norris, fratele lui Bruce Willis si sora lui Steven Segal. Esti roman, nascut in Spania. Ai emigrat fiind economia tarii se ducea de rapa si ai venit in minunata romanie pentru a te imbogati.

@Pinguinul: Rofl .. ce!?
 

DeletedUser

Guest
Da, te intelegem. Esti fiul lui Chuck Norris, fratele lui Bruce Willis si sora lui Steven Segal. Esti roman, nascut in Spania. Ai emigrat fiind economia tarii se ducea de rapa si ai venit in minunata romanie pentru a te imbogati.

@Pinguinul: Rofl .. ce!?

am zis ca e obisnuit sa faci chesti imposibile
 

DeletedUser

Guest
eu imi amintesc ca in sala de sport baietii ne luau in brate , ne punaeu pe saltele si se puneau toti pe noi sau cand stateam si noi la o barfa veneau si ne dadeau cu palmele peste cur
sau cand chiuleam toata clasa si ne duceam la o tigare...........ce vremuri..........ce vremuri........
 

DeletedUser6748

Guest
eu imi amintesc ca in sala de sport baietii ne luau in brate , ne punaeu pe saltele si se puneau toti pe noi sau cand stateam si noi la o barfa veneau si ne dadeau cu palmele peste cur
sau cand chiuleam toata clasa si ne duceam la o tigare...........ce vremuri..........ce vremuri........

Ora de sport sau fantezii erotice?
 

DeletedUser6748

Guest
Trebuia sa-mi dau seama dupa nik. Lol ce bostan sunt :))

Anyways .. lumea asta se duce dracu. Ce bine! :3 O sa ajungem, in scurt timp, sclavii Lui, sclavii Stapanului. :))

Serios, daca de la varsta asta aveti fantezii de astea, vai si amar.
 

DeletedUser

Guest
Trebuia sa-mi dau seama dupa nik. Lol ce bostan sunt :))

Anyways .. lumea asta se duce dracu. Ce bine! :3 O sa ajungem, in scurt timp, sclavii Lui, sclavii Stapanului. :))

Serios, daca de la varsta asta aveti fantezii de astea, vai si amar.

eh.....
Dumnezeu cu mila
 

DeletedUser

Guest
Trebuia sa-mi dau seama dupa nik. Lol ce bostan sunt :))

Anyways .. lumea asta se duce dracu. Ce bine! :3 O sa ajungem, in scurt timp, sclavii Lui, sclavii Stapanului. :))

Serios, daca de la varsta asta aveti fantezii de astea, vai si amar.

DĂĂ!

Ora de sexologie , :confused: , nu prea e amuzant
 

DeletedUser6748

Guest
eh.....
Dumnezeu cu mila

Off: Nu exista asa ceva :)

On: Am mers acum cateva zile cu un prieten in curtea scolii si ne aminteam de vremurile bune. Poate de la bere, poate de la tigari, dar parca ma vedeam pe acolo cum alergam ca idiotu de nebun si jucam prinselea si pitulusu [1-4] sau lapte gros si capra. La capra era cel mai frumos. Stateam capra tot timpul, din propria initiativa, numai ca sa fac "cutia cu surprize" :3 ii imprastiam pe toti pe jos. Ahh .. vremuri frumoase :)))


@alin: Esti doar un alt frustrat pentru mine. Nu-mi provoci nimic altceva decat satisfactie cu "criticile" tale :)
 

DeletedUser

Guest
Asta cu ora de sexologie o stiu si eu
O facem si noi in fata blocului cand se strang si fete
Eu unu pe majoritatea va cred
Ca stiu si ce am facut eu la viata mea

P.S
Daca sunt macar uni care spun adevaru in posturile lor nui bagati in seama pe cei ce spun ca nu va cred ... Sunt tocilari sigur
 

DeletedUser6976

Guest
la mine e cel mai fain ne jucam cu prezervative cu apa=)))) si ne-o prins ce mai groaznica profa(de geografie)si ne-o dus la diriga si aia la director....

@kod si noi am facut wrestling si am rupt catedra;))))
 

DeletedUser

Guest
Asta cu ora de sexologie o stiu si eu
O facem si noi in fata blocului cand se strang si fete
Eu unu pe majoritatea va cred
Ca stiu si ce am facut eu la viata mea

P.S
Daca sunt macar uni care spun adevaru in posturile lor nui bagati in seama pe cei ce spun ca nu va cred ... Sunt tocilari sigur


Cu cate faceai ? Cu 9-10, sau cand trec fetele pe acolo o faceti intre voi(baietii) ?

On: Imi amintesc cand imi bagam in vene la gradinita. In primii ani de generala fumam marijuana si faceam sex cu profesoarele si femeia de serviciu.
 
Sus