Anunț umanitar pentru Ucraina

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

just4fun

The Boss
Dragi jucători,

În ultimele zile am urmărit cu toții cu tristețe efectele distructive ale invadării Ucrainei de către armata rusă. Suntem profund afectați să vedem scenele devastatoare de război din această parte a lumii. Nimeni nu ar trebui să treacă prin angoasa, devastarea și pierderile provocate de război, însă aceasta este realitatea pentru milioane de oameni în ultimele zile.

InnoGames a donat 10.000 de euro Crucii Roșii, o organizație binecunoscută, care se ocupă de activități umanitare, de la ajutorarea refugiaților până la formarea de medici. În plus, ne ocupăm de obținerea de pături, saltele gonflabile și alte bunuri pentru organizațiile care se ocupă cu ajutorarea ucrainenilor care au fost nevoiți să își părăsească locuințele din cauza acestui război teribil.

Știm că există mulți oameni care ar dori să ajute și nu știu exact cum. Avem o comunitate frumoasă și puternică de jucători în Ucraina și am dori să facem tot posibilul pentru a-i sprijini în aceste vremuri de nevoie. De aceea, împărtășim cu voi o listă de încredere cu privire la modalitățile prin care noi, cu toții împreună, putem sprijini poporul ucrainean în aceste vremuri de restriște: https://www.globalcitizen.org/en/content/ways-to-help-ukraine-conflict.

Haideți să fim cu toții buni unii cu alții și să sperăm că ne așteaptă vremuri mai bune și mai pașnice!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus