Arme gringo pentru voluntariat

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

SADonix007

Trapper
Având în vedere că este saloon, am o întrebare. Dacă vi se pare normal că au apărut atâtea arme gringo pe the-west România din "voluntariat" se pare că se plătește, mai nou. Știu din multe surse că armele alea valorează pentru unii și 700-800€ dar nu asta e problema mea, problema mea e că mai sunt și altii care fac nivel 9 la puncte prietenie și nu li s-au acordat aceste iteme gringo, spunând just4fun că pe maryland a fost ultima excepție dar acum apar seturi.
E normal, no hate. Nu am nimic cu @...Trelawney... @Mrs. Pain @Custard Cream Biscuit @odm @Elmer Fudd @lord ion, etc. Că sunt mulți, nu aveți voi vreo vină dar vă întreb și pe voi, e normal? Având în vedere că restul nu pot avea vreodată șansa să aibe itemele astea indiferent de câte sute de euro bagă în joc. Am jucători în oraș cu peste 200.000 de pepite băgate și nu au cum să aibe gringo.

E normal? (am rugămintea să nu mai închideți și să ascultăm și noi părerile)
 

Danny Tommy

Trapper
Respect decizia celor de la inno de a recompensa pe cei care ajuta la funcționare jocului, chiar dacă la noi exceptând dezvoltarea paginii de wiki și câteva concursuri pe forum, "voluntarii" nu au făcut mare lucru în direcția cu adevărat importanta (animarea luptelor PvP) exceptând câteva eforturi, care din perspectiva mea au fost prost gândite.
Fiecare merita o recompensa pentru munca lui, fiind ea și voluntara. Cu toate astea, oferirea unor iteme atât de bune, este incorecta fata de ceilalți jucători.

Un set de arme de event nu este atât de bun în luptele PvP, iar un set de arme de event s-a câștigat chiar și după 3000 de nivele la tombola (multe zeci de mii de pepite)

Recompensa oferite este mult prea mare, nu pentru munca depusa, ci pentru importanta și raritatea lor in joc.

Cum am clarificat ca vina nu este la nivel de administrare locala, sper ca just sa transmită mai departe nemulțumirea nostra cu privire la cele semnalete, și sa ceara revizuirea deciziei luate.

Șansele trebuie sa fie egale pentru toată lumea. Asta este frumusețea jocului, distrugeți și asta.
 

adsum

Gunman
problema mea e că mai sunt și altii care fac nivel 9 la puncte prietenie și nu li s-au acordat aceste iteme gringo, spunând just4fun că pe maryland a fost ultima excepție dar acum apar seturi.
Nu ii apartine lui just4fun decizia, insa sunt de acord, sistemul de recompense este invechit si ar trebui regandit.

Având în vedere că restul nu pot avea vreodată șansa să aibe itemele astea indiferent de câte sute de euro bagă în joc. Am jucători în oraș cu peste 200.000 de pepite băgate și nu au cum să aibe gringo.
Le pot castiga la evenimentele locale sau internationale.

@adsum încetează cu a șterge comentariile, am cerut, clar, părerile jucătorilor.
Transparență și drept la opinie, chiar @just4fun zicea în tichet mai devreme că nu mai e comunism.
Comentariile n-au fost legate de punctele de prietenie ci de itemele Gringo. Dreptul la opinie nu e egal cu a spune orice iti trece prin cap.
Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment. Am luat la cunostinta nemultumirile voastre, insa repetarea aceluiasi lucru la infinit nu va ajuta la nimic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus