Asumarea calitatii de administrator The West !

  • Autor subiect MihaiGavrilescu
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Desi colegul meu Sp1tfire v-a informat anterior, observ ca ignorati in continuare cu dezinvoltura spusele sale. Bun, INCA O DATA:

Reamintim tuturor jucatorilor una dintre prevederile Regulamentului de joc:

4.3 Asumarea calității de membru al teamului West.ro sau invocarea oricărei legături cu persoanele din team este interzisa.

Am constatat crearea de conturi de lv. inferior care si-au copiat la profil textele de la profilele administratorilor de joc de pe respectiva lume in scopul de a induce in eroare jucatorii, spre a nu fi atacati, spre a fi invitati in orase si a primi functii, etc. Toti membrii echipei The West Romania sunt trecuti Aici . NU EXISTA alte nume in afara de cele trecute in respectiva lista !

Indemnam jucatorii la raportarea imediata prin Sistemul Support a acestor tentative de asumare a calitatii de admin sau printr-un simplu mesaj dat unui administrator de joc de pe lumea respectiva.

Cat despre cei care se dedau la asa ceva...va dau scris ca mai mult de 48h. de la crearea contului il veti avea banat Global automat restrictionandu-va accesul pe orice lume de joc, nu numai pe cea pe care ati savarsit fapta! Nu se admit scuze "nu am stiu, iarta-ma!", direct Global Ban si experienta voastra The West se incheie in acel moment!


The West Team.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus