Atenție, țepuitori !

  • Autor subiect DeletedUser2422
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2422

Guest
Cred ca e o lista utilă, s-a umplut vestul de țepuitori.
Oricum , eu sunt de dat la ziar, e a doua oară când mi se fura cureaua Thilgman.
Din pacate, chiar dacă sunt admin, nu îl pot pedepsi pe țepuitor, regulamentul nu stipulează o pedepasă, deși, după mine a înșela pe cel care a dorit să te ajute, e mai odios decât multicontul.
Deci, spre luare aminte King Florin deschide lista. Feriți-vă de el este un personaj odios.:)
 

DeletedUser593

Guest
Dj Steff si prietenul lui inferno 3, au furat cureaua lui Al Swearengen de la iq00 (am recuperat-o eu intre timp) (cureaua s-a dovedit a fi a lui biriuk... Daca stiam o lăsam așa :ras:)
 

DeletedUser

Guest
k11dul3tzul-A mai dat tepe,pe orice lume il vedeti aveti grija.
VaNaToR De WeSt
stok
.andreass
mike fotbal8
FifaSkiller-Nu e de incredere. Din cate am inteles lua produse de la piata cu specificatie care erau destinate altor jucatori din oras/alianta cu el. In locul vostru nu m-as risca.
marunteanu.
andrei102396
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
petterpan, seby 56, jeff hardy97 is tare, medany, kivuvu12, sebbynike, identik01, messi67,Chilex,kokotatal,sam0 , Dj sTeFF ,darck18..

Si multi,multi altii:d
 

DeletedUser19885

Guest
mike fotbal8 ace.ventura zamyy andreydeath dragotamircea draghi22 brai
 

DeletedUser8304

Guest
Roland Del Nord. Aproape a dat o țeapă ! E periculos și trebuie evitat, ține un cuțit albastru în buzunarul stâng!
 

DeletedUser12011

Guest
albertus - zice ca ceilalti dau tepe ca sa para de incredere si sa dea , la randul lui , alte tepe :O
 

DeletedUser2948

Guest
Cred ca e o lista utilă, s-a umplut vestul de țepuitori.
Oricum , eu sunt de dat la ziar, e a doua oară când mi se fura cureaua Thilgman.
Din pacate, chiar dacă sunt admin, nu îl pot pedepsi pe țepuitor, regulamentul nu stipulează o pedepasă, deși, după mine a înșela pe cel care a dorit să te ajute, e mai odios decât multicontul.
Deci, spre luare aminte King Florin deschide lista. Feriți-vă de el este un personaj odios.:)

Exista o regula care se refera la "fair-play". E timpul sa fie aplicata si acea regula. ;)
 

DeletedUser20997

Guest
Care e faza cu ţepele, copii?
Nouă opţiune în v 2.0? Explicaţi vă rog <3
 

DeletedUser4674

Guest
Cum reusiti voi sa luati teapa? De ce acceptati schimburi? vrea sa cumpere sa dea banii daca nu pa... asa tepuitorii nu ar avea nici o sansa
 

DeletedUser10780

Guest
mike fotbal8 ace.ventura zamyy andreydeath dragotamircea draghi22 brai

Cel rosu nu fura ci este furat! cine'va ia furat creierul.
draghi22 ce vrei de la un copil de 12 ani ?:))) (nu stiu daca are atatia dar la cum se comporta:indian:)
 

DeletedUser23479

Guest
Un raspuns simplu pentru a nu mai fi tepuiti.
NU MAI DATI ITEME LA SCHIMB!
 

DeletedUser

Guest
Propun ca acest topic sa fie "curatat" astfel incat sa ramana numai lista cu tepari,iar topic pentru comentarii sa fie separat"
 

DeletedUser13613

Guest
Care e faza cu ţepele, copii?
Nouă opţiune în v 2.0? Explicaţi vă rog <3

Ma intreb daca tu joci si The West sau stai doar pe forum.
ȚEÁPĂ, țepe, s. f. [+] (Arg., în expr.) A da (sau a trage) țeapă = a păcăli, a înșela, a escroca, a frauda; a țepui. ◊ A lua țeapă = a fi păcălit, înșelat, escrocat; a se țepui.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus