Atenție, țepuitori !

  • Autor subiect DeletedUser2422
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
dragos443344

Dragos443344,teapa cu inno si howdah.Nu aveti incredere,s-a schimbat complet,a fost cumparat.E om cu 2 fete.Atentie la el.
 

DeletedUser10117

Guest
ce sa faceti... poate incercati sa introduceti un sistem de schimb iteme intre playeri;
exemplu: un loc la mijlocul hartii cum este poiana, unde cei care vor sa faca un targ sa aiba o ferestra meniu unde pot pune produsul de schimbat + bani si sa il trimita iar celalalt player la fel si abia dupa ce amandoi playeri au dat ok targul se incheiee si cei doi primesc produsele si banii din afacere!
parerea mea ca asa ati scapa de jucatorii astia de west care cred ca ei sunt JMecheri si ca fraieresc copiii sau credulii din joc! poate au dreptate ca fac asta pentru ca au cu cine dar cred ca daca ar vrea adminii sau cei care lucreaza la interfata jocului ar putea rezolva foarte usor "fraudele" de acest gen!!

sau mult mai simplu ar fi la piata! dupa ce ai vandut ceva si nu iti convine jucatorul care a cumparat la o licitatie pur si simplu nu accepti afacerea si banii revin in contul celui care a vrut sa cumpere iar produsul ramane la tine! astfel ar fi nevoie practic de inca 2 click-uri ceea ce e bine ca doar pe asta se bazeaza browser game-ul!


si app de lista, pe Delaware evitati jucatorul Andrew Sword!



Este THE WEST,vestul salbatic unde nimic nu pare ceea ce este,in vest sunt talhari,oameni cinstiti,criminali.
Daca nu putem jefuii banci sau trenuri macar sa pacalim jucatori:))

De aceea nu se baga acest sistem de schimb.
 

DeletedUser

Guest
Este THE WEST,vestul salbatic unde nimic nu pare ceea ce este,in vest sunt talhari,oameni cinstiti,criminali.
Daca nu putem jefuii banci sau trenuri macar sa pacalim jucatori:))

De aceea nu se baga acest sistem de schimb.


da este the westu romanizat, numai la noi e ceva normal sa pacalesti, sa trisezi, sa furi, etc. no comment!
 

DeletedUser

Guest


E vina mea că m-i le-ai dat tu,moca?
Arată-mi și mie te rog ce afacere am făcut noi,unde am dat țeapă că așa pot scrie toți.
+Că tu vindeai iteme pe bani reali dragă dada1 a.k.a ,,pepppino,,
SCUZATI OFF TOPICUL:
Imi pare rau de tine baiatule.Nu sunt ,,dada,,.Stiu povestea foarte bine,si nu a fost nimic mocca.Oricine intelege ca iteme de valoarea asta nu se dau mocca,vorbesti prostii,imi pare rau de tine.
 

DeletedUser

Guest
Țepar..

Am dat teapa la inno si howdah,imi pare rau.S-au intors itemele,imi pare rau ca m-a luat prostia cu itemele si cu valoarea lor.
Imi cer scuze pepppino.
Dar cel mai rau imi pare ca l-am tradat pe Radu..
Bafta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8674

Guest
Tepar,depistat:

KBspzEb.png








lovas1 la datorie :boone:
(astept biscuitii va rog)​
*poza nu-mi apartine mie,m-a rugat colegul sa ii pun :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2547

Guest
TheSEbastian

TheSebastian, o teapa mica, dar din care am invatat multe.
dupa aia ma lua si la misto:
"daca vrei inapoi cureaua e la piata cu 30k"
 

DeletedUser

Guest
edy09b !!! mi-a furat Cureaua Inno Games...totusi...nu ar merge sa bage si astia de la youtube ceva pentru schimburi de iteme? un fel de troc :)...ca si piata
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus