Atenție, țepuitori !

  • Autor subiect DeletedUser2422
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
*Gandon* teapa cu palton george hawai feritiva de el [report=3391242047b82aff59]Licitaţie încheiată:(1) Jacheta lui George McJunkin[/report]
 

DeletedUser6511

Guest
AluCatraz, pe Hawaii , hot.

A luat de pe piata orasului pantaloni George ce nu erau pentru el, apoi a pretins bani pentru inapoierea lor.
 

DeletedUser

Guest
odiosu-buli şi AluCatraz ţepari. Joacă pe Hawai şi pe Georgia, acelaşi oraş.

Teparii mai nou tipa:TEPAR ala de nu am reusit sa il tepuiesc !
Te rog sa argumentezi frate, nu mai acuza lumea !
Ia spune tu la lume cum te-am tepuit eu si cu ce ! Sau mai bine spune cum vrei tu sa tepuiesti lumea si cum promiti bani pe alte lumi ! Am spus ca te postez pe forum si ai facut repede post inainte ?
Esti penibil ma ! Mai nou pe hawai teparii striga teparii ! sa nu le strice cineva afacerile
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
odiosu-buli şi AluCatraz ţepari. Joacă pe Hawai şi pe Georgia, acelaşi oraş.

Nu e țepar odiosu-buli și nu mai minți atâta :shoot:
puscasul1000 țepar semi-profesionist,are la profil o listă mare cu țepari dar rupe țepele :)
 

DeletedUser

Guest
Tepar mare: odiosu-buli, aveti grija la el. M-a usurat de 300k si dupaia a zis ca ce sa fac daca cumpar de la piata .

A zis ca vrea sa -mi dea pepite (1000). Eu ii dadeam in schimb 900l( 300k ) inainte si 600k dupa.

Feriti-va de teparul asta odios
 

DeletedUser

Guest
Tepar mare: odiosu-buli, aveti grija la el. M-a usurat de 300k si dupaia a zis ca ce sa fac daca cumpar de la piata .

A zis ca vrea sa -mi dea pepite (1000). Eu ii dadeam in schimb 900l( 300k ) inainte si 600k dupa.

Feriti-va de teparul asta odios

5.1 Folosirea conturilor în scopuri comerciale este strict interzisă.
5.3 Este interzisă oferirea sau acceptarea unor afaceri personale în schimbul punctelor premium sau a altor avantaje in joc.
 

DeletedUser22039

Guest
Tu niciodata. Tu o dai doar in rahat (Turcesc, desigur). Va mai mirati de ce se inchid toate topicurile.

Tu faci off-topic mai pe la toate topicurile :mad:
Nu ti se pare? (Nu incerc sa fac o ofensatie) te intreb doar.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20774

Guest
Florida - Hawai

Nume 1**
Teapa cu jacheta lui George McJunkin
 

DeletedUser

Guest
Au ajuns care sa se laude care a dat cea mai mare teapa, patetic :).

De He - Arizona, si oriunde mai joaca.
 

DeletedUser

Guest
ȚEPAR *Andreiutz* aveții grija la el.Joaca pe Georgia cu numele de *Andreiutz* iar pe Hawaii cu numele -Madarra-.Teapă de 450k.Nu faceții afacerii cu el.
 

DeletedUser

Guest
țepar

:boone: poteca999 joacă pe Hawaii si El Dorado aveti grija la el.
 

DeletedUser

Guest
Mare grija la urmatorii tepari de pe Hawaii:
Rolexxxx (teapa lui telphan de 30k)
AluCatraz (teapa lui telphan de 200k)
TOTO2001sep (a incercat sa imi dea teapa, a zis ca pune ceva pe piata si nu a pus - daca nu credeti intrebati si pe altii: ex. ".Garcea". Scuza: "cand am vazut in ultima secunda ca nu ai pus pe piata l-am scos!" Incerca sa schimbe: el - Jacheta de 450k cu mine - pantofi de 25k - obvious as hell :) ).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Confirm lista de mai sus :) Incercati sa nu aveti intelegeri cu aceste persoane deoarece o sa va pacaleasca.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus