Atenție, țepuitori !

  • Autor subiect DeletedUser2422
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25738

Guest
caramel100 tapeste copii pe aici :D nu ma deranjeaza, daca apoi cei mici nu incep sa se planga si etc..... :))) se poate face ceva cu el? sau cine a mai avut prb cu el? sa ii recuperez baiatului pantalonii, ca sa nu planga pe tst :D
ciudat ca mai exista un cont, caramel001, se pare ca fara nici o legatura dupa cele spuse, dar nu ar strica o verificare din partea adminilor...nu de alta dar e si mai ciudat ca vad ce pune caramel001 pe la piata si etc, si imi pare ca da tepe de pe un cont si vinde de pe altul..... da da stiu nevinovat pana la proba contrarie, dar sa verific adminii.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24094

Guest
caramel100 tapeste copii pe aici :D nu ma deranjeaza, daca apoi cei mici nu incep sa se planga si etc..... :))) se poate face ceva cu el? sau cine a mai avut prb cu el? sa ii recuperez baiatului pantalonii, ca sa nu planga pe tst :D
ciudat ca mai exista un cont, caramel001, se pare ca fara nici o legatura dupa cele spuse, dar nu ar strica o verificare din partea adminilor...nu de alta dar e si mai ciudat ca vad ce pune caramel001 pe la piata si etc, si imi pare ca da tepe de pe un cont si vinde de pe altul..... da da stiu nevinovat pana la proba contrarie, dar sa verific adminii.....

Specifica si lumea.

Indiana.
 

DeletedUser10698

Guest
Terpar nou Lumea 1

Salutare!

Pe Lumea 1 îl mai putem adăuga la lista lichelelor fără cuvânt pe:

cozmyn3mo


Mare atenţie şi când puneţi produsele la piaţă, pentru că avem un caracter aparte şi aici şi chiar dacă scrieţi numele celui căruia îi este destinat produsul, el tot îl şuteşte, iar numele lui este:

gabrie1m


Sănătate şi un spor la joc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mare atenţie şi când puneţi produsele la piaţă, pentru că avem un caracter aparte şi aici şi chiar dacă scrieţi numele celui căruia îi este destinat produsul, el tot îl şuteşte, iar numele lui este:

gabrie1m
Nu vad ce e gresit in asta.
 

DeletedUser20819

Guest
Undone

Teapa de cal cartwright si pusca allan..dupa o prietenie de 5 luni...
Aveti grija la el.
 

DeletedUser15496

Guest
Nicolae Guta

teapa cu 300 $...grija mare la el..dupa o prietenie de-o viata !
 

DeletedUser25046

Guest
Ţepari:

gindila
YellowPanter
Nero16
NoSTReeS
codigorojo
dariusyonutz
Donattz
 

DeletedUser2041

Guest
Pentru ca ati ajuns la jigniri si acuze fara nici un fel de dovada, aceasta tema se inchide ( cel putin temporar).
Metoda cea mai simpla de a scapa de tepari, este sa aveti grija cui ce obiecte dati.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus