Atenție, țepuitori !

  • Autor subiect DeletedUser2422
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
mda,eu socot ca daca ai vazut cum x vb cu y si ai luat tu e TEAPA!!!
 

DeletedUser593

Guest
mda,eu socot ca daca ai vazut cum x vb cu y si ai luat tu e TEAPA!!!

E clar ca nu stii definiția cuvântului "țeapă". Atâta vreme cât obiectul e la piață, vizibil pentru toată lumea, sunt liber sa il iau.
 

DeletedUser12588

Guest
E clar ca nu stii definiția cuvântului "țeapă". Atâta vreme cât obiectul e la piață, vizibil pentru toată lumea, sunt liber sa il iau.

Mi se pare normal :hmf: si eu am fost acuzat pentru asa ceva motivul nici acuma nu il stiu,trebuia sa fie si ei mai atenti :hmf:
 

DeletedUser17201

Guest
Mda...Daca ia careva ceva de la piata si era pt voi imediat sariti toti si incepeti sa injurati:oh:
 

DeletedUser

Guest
.Cosmin sau muz1k1zMyLife(multiaccount pe Buffalo) :huh:

Fura obiecte de la piata(nu sunt pt el)


copile era cureaua la piata pret minim nu avusem nicio intelegere cu cel care a puso mai era vro 12 ore din licitatie si am zis sa o iau ca de poate are nevoie de 2000$ urgent si am loato sa il ajut pe el cu $ :)))))

bah u nu sti ce e aia teapa ??
aruncate in rau cu un bolovan de gat si o vei gasi dupa o ora de stat sub apa fara aer


nu va zis o chestie
[COLOR="black" cureaua era pusa de vro 10 ore super sincronizare :)))[/COLOR]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6280

Guest
Spectrul 2 si Dark00 multicont si lucreaza impreuna pe mai multe lumi l1,l2,l5 iam intalnit, fiind una si aceasi pers., deasemnea s-a facut si ticket pe seama lor
 

DeletedUser22413

Guest
Cum au mai spus cativa Bobo Bogdan98 pe Delaware este,de departe,un sarlatan.L-am ajutat cu bani(vreo 300k) si iteme destul de bune,rare, si in schimb nu am primit nimic decat o teapa.
Atentie!Acesta incepe prin salutari si rugaminte si zice ca are nevoie de iteme pt setul colectionarului.Tot tu ii dai iteme tot tu ii dai banii inapoi pe ele si dupa aia iti da bloc!
Nu va riscati!Ar trebui pedepsit aspru!
Cat l-am injurat in sinea mea!!!Degeaba!Ce a fost facut a fost facut!Timpul nu se poate da inapoi!
MARE ATENTIE CU NENOROCITI CA EL!!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9859

Guest
Cum au mai spus cativa Bobo Bogdan98 pe Delaware este,de departe,un sarlatan.L-am ajutat cu bani(vreo 300k) si iteme destul de bune,rare, si in schimb nu am primit nimic decat o teapa.
Atentie!Acesta incepe prin salutari si rugaminte si zice ca are nevoie de iteme pt setul colectionarului.Tot tu ii dai iteme tot tu ii dai banii inapoi pe ele si dupa aia iti da bloc!
Nu va riscati!Ar trebui pedepsit aspru!
Cat l-am injurat in sinea mea!!!Degeaba!Ce a fost facut a fost facut!Timpul nu se poate da inapoi!
MARE ATENTIE CU NENOROCITI CA EL!!!!!

E vina voastra ca-i dati.
 

DeletedUser23479

Guest
Cum au mai spus cativa Bobo Bogdan98 pe Delaware este,de departe,un sarlatan.L-am ajutat cu bani(vreo 300k) si iteme destul de bune,rare, si in schimb nu am primit nimic decat o teapa.
Atentie!Acesta incepe prin salutari si rugaminte si zice ca are nevoie de iteme pt setul colectionarului.Tot tu ii dai iteme tot tu ii dai banii inapoi pe ele si dupa aia iti da bloc!
Nu va riscati!Ar trebui pedepsit aspru!
Cat l-am injurat in sinea mea!!!Degeaba!Ce a fost facut a fost facut!Timpul nu se poate da inapoi!
MARE ATENTIE CU NENOROCITI CA EL!!!!!

Am observat ca Bobo Bogdan98 a pus pe Delawere o palarie din seturile noi la piata si zicea ca cine o cumpara ii da iteme rare precum Rudolf si Wyatt Earps.A incercat sa ma fraiereasca cu revolverul lui Younger,dar nu am acceptat si mi-a dat bloc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus