avatare vechi

Kamasutric

Greenhorn
Probabil ca a mai fost propus de foarte multe ori, nu am verificat, ideea e in felul urmator:

Posibilitatea de a cumpara avatar vechi cu pepite/oup..sau organizarea unor concursuri cu sanse mai mari de a obtine avatarul

Avantaje: Probabil ca sunt multi jucatori care isi doresc vechiul avatar the-west, pe mine personal m-ar bucura, si oarecum ne-ar aduce aminte mai mult de vechiul The West .

Dezavantaje: ...
 

DeletedUser24094

Guest
Contra, si-ar pierde tot farmecul daca le-ar avea toti.

Contra doar la partea cu ele in shop, la concursuri sunt bine venite
 

zoltes

Trapper
Contra - la cata munca s-a facut la avatarele noi - ar fi o prostie sa se introduca si cele vechi.
Mai bine ar introduce o masa de poker in orasul de langa Awesomia si sa joace jucatorii pe $.
 

-Sunlight-

Greenhorn
Sunt Total contra acestei idei, staff ul west.ro a luat cea mai inteleapta decizie cu aceste avatare, mi se pare absolut normal felul in care ele se ofera. Va salut cu mult respect.
20210509_233625.png
 

narka200

Greenhorn
mie trebuie sa-mi dati avatarul inapoi neaparat. cel vechi. nu ma interesaza concursurile sau ce alte nazbatii mai ziceti pe aici.
 

Atașamente

  • Bandit_woman.jpg
    Bandit_woman.jpg
    10,4 KB · Vizualizări: 0

just4fun

The Boss
mie trebuie sa-mi dati avatarul inapoi neaparat. cel vechi. nu ma interesaza concursurile sau ce alte nazbatii mai ziceti pe aici.
:) in acest caz nu putem sa iti satisfacem altfel aceasta dorinta - participa la viitoarele concursuri organizate pe forum sau pe alte pagini (facebook/grupul de facebook etc) si poate il vei primi.

Nu exista o alta varianta prin care se poate primi.
 

DeletedUser27887

Guest
Uh ... de câte ori n-am întrebat suportul despre ele :)) Ar fi frumoasă o misiune pentru așa ceva. Să aduni piese puzzle cu avatarul etc.
 

rares us

Trapper
Exista script de pus avatare vechi.Jocul are nevoie de altceva, cum ar fi niste seturi de comert si produse mai bune decat revere si pescar.
 

DeletedUser27887

Guest
Exista script de pus avatare vechi.Jocul are nevoie de altceva, cum ar fi niste seturi de comert si produse mai bune decat revere si pescar.
Dacă te referi la inspect element / editare sursă cod e inutil. Nu e ca și cum îl ai. Da, jocul are nevoie de multe dar mulți jucători vechi ar aprecia avatarele clasice. Eu aș fi preferat să fie două opțiuni de joc : grafică nouă și grafică clasică.
 

DeletedUser27887

Guest
Cred că unii vă credeți mult prea superiori cu avatarele astea :)) e a 4-a postare unde văd ceva de genul din partea ta. E frumos să-l ai întradevăr dar ce tot vrei? :)) clonă sau nu, fără loterie nici tu nu aveai. Vorba aia … să fii noroc să ai :joy:
 
Sus