Aventuri

DeletedUser

Guest
Hmm,nu crezi ca ii cam mult cu atributele ?Adica nu sunt puncte de indemanare,sunt atribute,deci daca merg de doua ori in aventura,e ca si cum as face doua nivele pe zi,apoi cu noile atribute fac munci de lvl mare si cresc foarte repede.Ar cam dezerchilibra jocul.

Pai nu, si stii de ce ? Nu la fiecare aventura castigi un atribut, plus ca dureaza 48 de ore, plus ca poti face doar 2 aventuri pe zi si odata la 2 zile.
Deci sa zicem ca tu iei doar un atribut, sau nici pe ala.
 

DeletedUser

Guest
pro, ideea foarte buna numai ca mai bine ai obtine iteme sau produse decat atribute sau indemanari
 

DeletedUser

Guest
PRO - forte frumos - imaginatie bogata ar fi frumos ceva nou....
 

DeletedUser

Guest
PRO,PRO,PRO

adauga realism la joc :)

fiecare va mai avea ce face inafara de munci :ras: + punctele de indeminare aduc un mare + jucatorilor :)

intrebare:

punctele de atribut se dau de fiecare data sau dupa noroc? :)
 

DeletedUser12011

Guest
pro

-ideea este partial bun , adauga realism jocului..dar germanii vor trebui sa mai modifice cate ceva:up:
 

DeletedUser

Guest
PRO, adauga realism si plus de asta in vestul salbatic se faceau mai mereu aventuri.
 

DeletedUser20130

Guest
Nu e rau
You deserve a cookie sir
Animalele pe care o sa le "intalnesti" o sa te lupti cu ele ca intr-un duel? Or something like that?
Oricum PRO
 

DeletedUser15693

Guest
PRO in west multi pleceau in aventuri.Unii nu se mai intorceau...:blink:

Deci ar fi mai realist.
 

DeletedUser19576

Guest
PRO ar fi frmuos cu avemturile:up: si near ajuta la indemanari
 

DeletedUser

Guest
o idee buna dar...40 de minute (este timp vechi sau aplicabil peste tot?) dureaza cam putin pentru un castig de atribut si noroc crescut:huh: plus ca daca va fi intratat de usor sa luam atributele vom putea face toate muncile si ar fi un dezechilibru :whistle:
ProContra(mai bine ai schimba acel punct de atribut cu recopensa in bani si xp)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
o idee buna dar...40 de minute (este timp vechi sau aplicabil peste tot?) dureaza cam putin pentru un castig de atribut si noroc crescut:huh: plus ca daca va fi intratat de usor sa luam atributele vom putea face toate muncile si ar fi un dezechilibru :whistle:
ProContra(mai bine ai schimba acel punct de atribut cu recopensa in bani si xp)

Aplicabil peste tot. Nu cred ca e asa putin, si atributele nu le poti castiga mereu.
Nu ar fi dezechilibru pentru ca o aventura pe zi adica un atribut pe zi . Si sansa 50% de a castiga un atribut.

Vad ca ideea mea nu are niciun CONTRA pana acum, nu se uita vreun admin sa o trimita sau e prea greu ?
 

DeletedUser

Guest
Contra:up:..dupa cum mi-am aruncat ochiu pe acolo,reiese ca o sa 'primesti' atribute,si pana unde,unde se termina astea?adica o sa tot primesc pe atribute pana ma satur?..ideea nu e rea,dar mai bine s-ar rezuma doar la a da experienta si poate bani,dar nu atribute sau stiu eu ce:huh:
 

DeletedUser

Guest
Contra:up:..dupa cum mi-am aruncat ochiu pe acolo,reiese ca o sa 'primesti' atribute,si pana unde,unde se termina astea?adica o sa tot primesc pe atribute pana ma satur?..ideea nu e rea,dar mai bine s-ar rezuma doar la a da experienta si poate bani,dar nu atribute sau stiu eu ce:huh:

50% sansa de a primi un atribut TEMPORAR ( 48 de ore ), si o aventura zilnic.
Te rog citeste toate ideea inainte sa iti dai cu parerea.
 

DeletedUser

Guest
50% sansa de a primi un atribut TEMPORAR ( 48 de ore ), si o aventura zilnic.
Te rog citeste toate ideea inainte sa iti dai cu parerea.

hey,am zis ca mi-am aruncat ochiul,pentru ca nu stau sa citesc fiecare propunere stupida,poate nu e cazul aici dar..intelegi

atunci PRO.:tumble:
 

DeletedUser

Guest
hey,am zis ca mi-am aruncat ochiul,pentru ca nu stau sa citesc fiecare propunere stupida,poate nu e cazul aici dar..intelegi

atunci PRO.:tumble:

Scuze de off, de ce ti s-ar parea ca orice propunere e stupida ?

ON: poate un admin sa imi editeze primul post sau sa imi zica cum sa-l editez eu ca numai merge ..
 

DeletedUser19554

Guest
As putea intra in fiecare zi doar sa dau comenzi la aventuri..
Intr-o luna ce fac am 30 de puncte de atribut? :cooln:
Sorry, Contra!
 

DeletedUser

Guest
As putea intra in fiecare zi doar sa dau comenzi la aventuri..
Intr-o luna ce fac am 30 de puncte de atribut? :cooln:
Sorry, Contra!

Acelasi lucru.
O aventura pe zi. DOAR UNA.
50% sansa de atribut castig, atributul este temporar.
Ce nu intelegeti? Sunteti chiori ?
 
Sus