Aventuri

DeletedUser

Guest
pro:ras:....dar asa am avea prea multe atribute...daca zilnic putem face o aventura.....
 

DeletedUser

Guest
a pai e naspa daca sunt temporare...mai bine scazi sansa de a gasi un atribut si acel atribut va ramane temporar.....:d
 

DeletedUser

Guest
As av o propunere de imbunatatire a ideei.Nu stiu daca sunteti de acord.As vrea ca sa poti avea atributele permanent,dar sa nu poti primi mai mult de 3 atribute de fiecare(carsima,putere,dexteritate,mobilitate).Sau pe intelesul tuturor:Poti primi maxim 3 putere,3 mobilitate,3 dexteritate,3 carisma(acele atribute le primiti pe parcurs)
 

DeletedUser

Guest
As av o propunere de imbunatatire a ideei.Nu stiu daca sunteti de acord.As vrea ca sa poti avea atributele permanent,dar sa nu poti primi mai mult de 3 atribute de fiecare(carsima,putere,dexteritate,mobilitate).Sau pe intelesul tuturor:Poti primi maxim 3 putere,3 mobilitate,3 dexteritate,3 carisma(acele atribute le primiti pe parcurs)

de acord :cooln:
 

DeletedUser

Guest
As av o propunere de imbunatatire a ideei.Nu stiu daca sunteti de acord.As vrea ca sa poti avea atributele permanent,dar sa nu poti primi mai mult de 3 atribute de fiecare(carsima,putere,dexteritate,mobilitate).Sau pe intelesul tuturor:Poti primi maxim 3 putere,3 mobilitate,3 dexteritate,3 carisma(acele atribute le primiti pe parcurs)

Nu, asa nu ar mai face nimeni aventuri dupa ce ar lua toate atributele.
 

DeletedUser

Guest
Le fac pentru obiecte,doar tu ai spus ca ai sansa sa primesti obiect.
 

DeletedUser

Guest
tot nu ati raspuns


primesti la fiecare aventura cite un punct sau in functie de noroc?
 

DeletedUser

Guest
atunci odata la 2 zile primesti cite un atribut?

Pai nu, o aventura pe zi si in fiecare zi poti castiga un atribut daca esti norocos, nu se aduna norocul. Adica eu lucrez azi si imi pica, poate imi pica si maine si tot asa. Ca la produse :P.
 

DeletedUser

Guest
Se uita vreun admin ? Au trecut 24h deci pot sa fac dublu post.
 

DeletedUser

Guest
Adminilor mai traiti ? Astept si eu un raspuns anul astaaaaaaaa.
 

DeletedUser8160

Guest
Contra,asa intr-un an iti fac 365 de atribute,nu mai vad farmecu de a nu face toate muncile.
 

lord ion

West Marshal
dupa 56 de raspunsuri [din care 20 ale tale] tu vrei raspuns?
ia exemplu de AICI...
si nici acum nu am primit raspuns :boone::ras::ras:
 

DeletedUser

Guest
Sunt PRO 100% deoarece ideea e dezvoltata si ne-ar ajuta cu trecerea timpului .
 

DeletedUser

Guest
Contra,asa intr-un an iti fac 365 de atribute,nu mai vad farmecu de a nu face toate muncile.
Vai frate de ce postezi te intreb si eu asa de curiozitate cand eu am scris de 10 ori in topicul asta ca atributele dureaza numai 48 de ore da romanu asa e isi da cu parerea fara sa stie despre ce e vorba.
dupa 56 de raspunsuri [din care 20 ale tale] tu vrei raspuns?
ia exemplu de AICI...
si nici acum nu am primit raspuns :boone::ras::ras:
Esti admin. Cine ar trebui sa raspuna atunci ?
A sau propunerile se fac dar nu stie nimeni cine trebuie sa le trimita mai departe.
 
Sus