Bani castigati in timpul muncii.

  • Autor subiect DeletedUser24094
  • Data de început

DeletedUser24094

Guest
Salutare, o propunere micuta, usor de implementat.

Propun ca la statistici sa apara o noua casuta la economie unde sa arate banii castigati in timpul muncii, cand ai castigat mai mult de 500.000$ nu mai poti afla cati bani ai facut doar din salariu.

Si sunt sigur ca asta se contorizeaza undeva, deci nu ar fi greu de implementat.
Sunt sigur pentru ca am bifat sa imi arate realizarea cu Bani Multi in loc de bara de xp, si dupa ce am primit realizarea banii tot cresteau ex 600.000/500.000.

Avantaje: Stim si noi cam cati bani am facut doar din salariu.
Dezavantaje: Aici chiar nu e niciunul.
 

DeletedUser25740

Guest
Este buna ideea si cam nimeni nu s-a gandit a asa ceva. Ai un PRO de la mine.
 

DeletedUser10117

Guest
CONTRa...dacai intri la realizari-->statistici-->economi..acolo iti arata ce suma ai depus de-a lungul timpului in banca

Daca chiar vrei sa afli cat castigi la munca..calculezi cat ai acum..si cat vei avea dupa 5 luni de munca de exemplu
 

DeletedUser24094

Guest
Nu intelegi la ce ma refer.

De exemplu eu pe lumea 19 am aproape 50k munci incheiate, am castigat doar din salariul de la munci peste 4kk sigur, dar vreau sa stiu cat mai exact, si nu pot afla asta de nicaieri pentru ca am realizarea cu 500k din timpul muncii.

Nu trebuie sa fie neaparat la economie, poatea am zis gresit.
 

DeletedUser14746

Guest
PRO! sunt si eu curios :))

(macar,merge daca bifezi realizarea cu banii sa-ti arate XYZ/500.000,desi ai depasit suma de 500k?)
 

DeletedUser24094

Guest
PRO! sunt si eu curios :))

(macar,merge daca bifezi realizarea cu banii sa-ti arate XYZ/500.000,desi ai depasit suma de 500k?)

daca o bifezi dupa ce ai terminat nu mai merge, ca nu ti-o pune in loc de bara de xp, ci la profil.
 

DeletedUser8280

Guest
Si de la mine un pro ! Traducere in engleza si pe .net cu ea :ras: Bafta .
 

DeletedUser26080

Guest
PRO...<3W Cu cat e mai complex jocul cu atat mai bine din punctul meu de vedere...
 

DeletedUser25046

Guest
CONTRa...dacai intri la realizari-->statistici-->economi..acolo iti arata ce suma ai depus de-a lungul timpului in banca

Daca chiar vrei sa afli cat castigi la munca..calculezi cat ai acum..si cat vei avea dupa 5 luni de munca de exemplu

:))))))))))))) si dupa o luna vine mos craciun si-au trait fericite pana la adanci batraneti :))) :whistle:


PRO pt propunere :shoot:
 
Sus