bani pt muncitori

  • Autor subiect dusmanul86
  • Data de început

DeletedUser

Guest
daca pt cei ce sunt axati pe dueluri s-a introdus seriful si pot castiga bani nu ar fi o ideie buna ca pt muncitori sa se introduca o optiune in oras prin care sa poti angaja muncitori externi?asa nu ar mai fi nevoie sa fi membru al orasului pt a lucra.un lucrator extern ar fi platit cu bani din banca orasului
 

DeletedUser8304

Guest
daca pt cei ce sunt axati pe dueluri s-a introdus seriful si pot castiga bani nu ar fi o ideie buna ca pt muncitori sa se introduca o optiune in oras prin care sa poti angaja muncitori externi?asa nu ar mai fi nevoie sa fi membru al orasului pt a lucra.un lucrator extern ar fi platit cu bani din banca orasului

pro, chiar foarte buna ideia, pe mine chiar mar ajuta. ar trebui sa faci un model de posare.
 

DeletedUser12011

Guest
cam greu de munca pt admini..dar interesanta ideea , si muncitorii ar trebui sa fie mai respectati! PRO
 

DeletedUser

Guest
Contra .

1.Nu ai poze.
2.Nu ai model de postare .
3.AVANTAJE/DEZAVANTAJE ?
4.Daca esti muncitor de ce nu te duci intr-un oras ca sa construiesti ?De ce trebuie sa te ,,angajeze``? Ca sa primesti bani?
5.Daca vrei bani fate full constructie si ai destule munci cea mai profitabila e Foreaza dupa titei !Aici castigi ceva bani !

Deci nu mi se pare o idee buna !:rolleyes:

EDIT.

Pai de ce aia mici sa mearga cu un avantaj? .Trebuie sa muncesti si sa stai la un oras !La fel si cu caracterul! Stai si 1 luna -2 luni si iti faci un oras bun!Si daca nu ai ce sa faci intra in top !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
BrownCowBoy.sunt deja muncitor pur de niv 72 .deci cunosc si eu avantajele.eu am venit cu o ideie simpla.nu ma pricep la poze sau alte prostii.pur si simplu m-a gandeam ca lumea s-a saturat sa plece dintr-un oras in altul si sa isi paraseasca prietenii din oras.si mai sunt unii jucatori tineri care nu pot sa atraga muncitori de nivel mare.asa contra unei sume de bani ar avea si astia mici sa isi ridice orasul mai repede
daca e careva care se pricepe mai bine ca mine sa prezinte ideia adminilor e liber sa o faca
 

DeletedUser

Guest
Contra .

1.Nu ai poze.
2.Nu ai model de postare .
3.AVANTAJE/DEZAVANTAJE ?
4.Daca esti muncitor de ce nu te duci intr-un oras ca sa construiesti ?De ce trebuie sa te ,,angajeze``? Ca sa primesti bani?
5.Daca vrei bani fate full constructie si ai destule munci cea mai profitabila e Foreaza dupa titei !Aici castigi ceva bani !

Deci nu mi se pare o idee buna !:rolleyes:

EDIT.

Pai de ce aia mici sa mearga cu un avantaj? .Trebuie sa muncesti si sa stai la un oras !La fel si cu caracterul! Stai si 1 luna -2 luni si iti faci un oras bun!Si daca nu ai ce sa faci intra in top !

castigi bani,nu sunt mmuncitor dar PRO
Ce ? Dar tu nu esti muncitor si nu stii ce greu e sa
 

DeletedUser

Guest
Nu ai model ! Daca extinde-ai si tu ideea cu niste poze c-am cum ar arata cladirea poate iesea ceva dar asa CONTRA
 

DeletedUser

Guest
-Pe lumea 5 sunt muncitor si este una din cele mai interesante clase!
-Ajutam nevoiasii.

PRO
 

DeletedUser14918

Guest
Fa-ti rost de banii fa misiunea cu sabia de aur si apucate si tu de serif si fa bani:D!Deja sunt destui muncitori si orase nush cn ar mai plati pentru un oras.contra:(
 

DeletedUser

Guest
naspa :)) pai daca ar fi asa ...niciun muncitor nu ar mai sta in aproape niciun oras si astfel primarii nu vor gasi muncitori..astfel toata treaba se va duce la MULTIACONT
Deci de la mine ai un CONTRA
 

DeletedUser

Guest
CONTRA.
Ideea complica jocul inutil.
Muncitori externi, deci din alte orase? Navetisti?
De ce sa-i angajezi, cand e suficient sa-i convingi sa se mute in orasul tau?
E cam greu sa gasesti muncitori fara oras, dar sa iei din alte orase...
 
Sus