biserica/rugaciune

DeletedUser

Guest
Are cineva idee la ce foloseste rugaciunea? Stiu ca nu spune nicaieri, dar ma gandesc ca din experienta poate v-ati dat seama cat de cat. Banuiesc ca e ceva important, altfel nu o mai puneau sau ii dezvaluiau secretul...
 

DeletedUser

Guest
Ce face biserica nu se stie cu singuranta, multi spun ca dupa ce se roaga gasesc produsele mai repede, avantajul ei nu se stie.
 

DeletedUser10117

Guest
Eu unul dupa ce ma rog,gasesc obiecte valoroase la munci sau in cufere.
 

DeletedUser

Guest
Inca de la inceput biserica a fost un mare mister..
Nici acum nu se stie exact, dar e un zvon ca te ajuta la munci, sau ai noroc la gasit iteme bune..
La contruit auzisem ca daca te rogi 15 min fara arme, sau fara alt echipament si apoi construiesti la magazine [Croitor, Armurier, Magazin] vei obtine iteme bune, de lux..astya nu stiu cat de adevarat e..
 

DeletedUser25414

Guest
De Craciun

Daca te rogi te 10 ori de Craciun primesti sania lui mos craciun
 

DeletedUser11643

Guest
La construit te ajuta, este adevarat ca iti da iteme de lux, insa la duel sau fort chiar nu stiu.... poate da o sansa de noroc la lovituri
 

DeletedUser

Guest
Mare mister... m-am rugat, si nu stiu cu ce m-a ajutat... :nesigur: Parca urcam in level mai repede! :whistle:
 

DeletedUser20819

Guest
Bullshits :))) m-am rugat de multe ori si tot degeaba...poate la altcineva a avut efect, insa la mine e un "mister" :blink:
 
Sus