Biserica

DeletedUser

Guest
NUME SUGESTIE: Biserica
DESCRIERE SUGESTIE: Dupa cum stiti toate cladirile din oras cand ating un anumit lvl acestea isi schimba aspectul. De exemplu hotelul.
Eu propun ca la fel si ca si hotelul sa apara schimbari pe parcursul constructiei. Aici o sa aleaga Inno de la ce lvl de constructie isi schimba aspectul Biserica si cum sa arate (de ex. sa zicem ca la fiecare 10 lvl adaugate sau 25, 50 depinde cum o sa aleaga ei lvl, Biserica sa aiba un aspect mai frumos).

AVANTAJE: Nu influenteaza in mod negativ jocul. O motivatie in plus pentru orasele care isi dezvolta Biserica, le face mai frumoase. Si nu mi se pare .. realist cand vad ca unele orase au Biserica de lvl 100+ si nu apare nici o diferenta ca aspect cu una de lvl 1, deci face jocul intr-un fel mai realist.

DEZAVANTAJE: Munca pentru INNO si mai mult nu cred.
 

DeletedUser24699

Guest
Contra, e inutil. Nu vad cu ce ajuta jocul , fara suparare.:razz:
 

DeletedUser10117

Guest
PRO,ajuta jocul,ajuta orasul are si el o estetica mai aparte,unica.Nu sa fie biserica de lav 100 la fel cu cea de niv 1,ar fi interesant sa aiba o forma ca patriarhia:)
 

DeletedUser

Guest
Da-le naiba de biserici, nu ne trebuiesc :ras:


Pro. Sa se vada ca orasul este "mai mare" fata de altul. Asa simplu doar cladirea aia gri, si la nivel 100, dupa ce a fost construita n-mii de ore consecutive de niste oameni... Scuza-ma , dar parca ar fi munca in zadar :ras: Sa dai 100 de ciocane si sa fie aceeasi biserica, dar cu un prayer mai mare :P
 

DeletedUser17140

Guest
Pro,normal.Biserica de lvl1 nu se diferentiaza cu nimic de cea de lvl 100..
 

DeletedUser16010

Guest
Contra, nu ii vad rostul. Adica mi-e imi place mai mult asa pe tonul de alb-gri fara alte ''Upgrade-uri''
 

DeletedUser

Guest
Pro. Nu influenteaza negativ jocul si ar da o motivatie in plus constructorilor.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA
Mi se pare o idee inutila,prea mult de munca si doar pentru niste imagini..
 

DeletedUser19531

Guest
Raspunsul meu il gasiti aici:

PRO
Mi se pare normal sa tot apara evenimente,seturi,misiuni,tombole noi,pentru ca jocul trebuie sa se imbunatateasca pe zi ce trece,este cam logic.

* ma refer la acest argument: jocul trebuie sa se imbunatateasca pe zi ce trece,este cam logic
** imbunatatirea jocului se face si vizual :d

red_approved_stamp_400_clr%20a.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24699

Guest
In loc sa ii lasati pe designeri sa lucreze la ceva constructiv, voi vreti sa ii faceti sa lucreze la prostii.
CONTRA:mad:
 
Sus