Brici sau flinta ruginita?

DeletedUser

Guest
Am o intrebare:

Ce sa aleg intre brici (damage 11-15) si flinta ruginita (damage 10-22)?

Puncte de indemanare am mai multe la impuscare, deci ar trebui sa aleg flinta ruginita, dar care arma este mai buna?
 

DeletedUser

Guest
flinta


ca sa nu deschid aiurea alt topic: care e mai buna prastia de precizie(9-17) sau pusca ruginita(5-19)? sincer mi se par egale dar avand in vedere k prastia e cv mai ieftina eu optez pt prastie...voi ce parere aveti?
 

DeletedUser

Guest
flinta


ca sa nu deschid aiurea alt topic: care e mai buna prastia de precizie(9-17) sau pusca ruginita(5-19)? sincer mi se par egale dar avand in vedere k prastiae cv mai ieftina eu optez ptprastie...voi ce parere aveti?
Zic ca prastia...
 

DeletedUser2422

Guest
nu dupa pret trebuie aleasa o arma si as zice ca nici macar dupa pagubele pe care le produce.
Cel mai important e sa ai eficienta maxima cu arma pe care ai ales-o si asta e in functie de cum ai pus punctele de indemanare.Daca ai arma de foc,oricat de buna,si tu ai puncte multe la vigoare ,e cam degeaba.:)
 

DeletedUser

Guest
nu dupa pret trebuie aleasa o arma si as zice ca nici macar dupa pagubele pe care le produce.
Cel mai important e sa ai eficienta maxima cu arma pe care ai ales-o si asta e in functie de cum ai pus punctele de indemanare.Daca ai arma de foc,oricat de buna,si tu ai puncte multe la vigoare ,e cam degeaba.:)
Am scris ca am mai multe puncte la impuscare, dar pe mine nu ma intereseaza care e mai buna daca am mai multe pct la impuscare, pe mine ma intereseaza sa stiu care arma e mai buna daca impuscare&vigoare le am egale...

Deci pana la urma care e mai buna daca am impuscare&vigoare egale?
 

DeletedUser

Guest
stiu asta, am mai mult la impuscare,deci ar fi mai buna o arma de foc. si cele2 arme mi se par egale ca pierzimi, deci ar fi mai inteligent so cumpar pe aiamai ieftina. nu? eu ma refeream la cazul meu
 

DeletedUser

Guest
Am scris ca am mai multe puncte la impuscare, dar pe mine nu ma intereseaza care e mai buna daca am mai multe pct la impuscare, pe mine ma intereseaza sa stiu care arma e mai buna daca impuscare&vigoare le am egale...

Deci pana la urma care e mai buna daca am impuscare&vigoare egale?

tiam zis bogdan, flinta e mai buna
 

DeletedUser

Guest
flinta ca se calculeaza asa (11+15):2=13 briciul si flinta (10+22):2=16 dak impuscare sau vigoare sunt apropiate la nr dar dak cv ii mai mare ii mai buna pe cea care te-ai perfectionat si aia cu prastia prastia precisa desigur ca e mai bine ca se va calcula la fel cum am facut.
 

DeletedUser

Guest
Bun topic, chiar asta cautam.
Sa inteleg ca intre cele 3 arme albe gasite, si anume:
- sticla sparta (3:13),
- bata (6:12) si
- brici (7:11)
am doua la fel de bune, adica bata si briciul pt ca imi dau 7+11:2=9 ?
Am prea multe in inventar si as vrea sa mai vand din ele. Pe care o pastrez? Ce parere aveti? Merci de ajutor.
 

DeletedUser

Guest
si evident, pt bata (6+12):2=9, ca si briciul. Scuze... m-am grabit...
 

DeletedUser

Guest
flinta


ca sa nu deschid aiurea alt topic: care e mai buna prastia de precizie(9-17) sau pusca ruginita(5-19)? sincer mi se par egale dar avand in vedere k prastia e cv mai ieftina eu optez pt prastie...voi ce parere aveti?

e mai buna prastia deoarece cand te duelezi ai 9 asigurat iar la pusca ai 5.:P:D
 

DeletedUser

Guest
E mai bun Briciul bogdan pentru ca nimereste 11 minim dar diferenta este foarte mica.Dar daca ai mai multe puncte la impuscare mergi pe Flinta ruginita.
 

DeletedUser

Guest
ce intrebari sunt astea?
Aveti "ajutor" unde va zice la ce foloseste fiecare indemanare, de acolo ar trebuii sa deduceti singuri ce arme ar trebuii sa va luati. Voi acum ce faceti, va copiatri unu pe altul? facetiva propriul caracter dupa propriile voastre idei si dezvoltatil cum stiti mai bine, ca dupa o sa regretati ca ati facut cum a zis astul.
 

DeletedUser

Guest
flinta e mai buna
dar mai bine sa iti cumperi o flinta sau o arma mai tare
 

DeletedUser2854

Guest
on:Tot flinta cred ca e buna.
off:sunt tari intrebarile astea ca si cum ai spune ulcior spart sau pepper box de precizie
 

DeletedUser

Guest
fratilor fitit seriosi.

Ce naiba e cu intrebarile astea.Va spun eu care-i mai buna dintre alea doua:O a treia arma mai avansata decat ele mare branza...
 
Sus