Bug valoare dexteritate si mobilitate pusca Chingachgook

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
nu am înțeles partea cu jumătate din server și lord ion. m-ai văzut pe mine pe la aventuri?
uite, vezi cum încerci să provoci o discuție care nu-și are rostul.
Erai la aventura aseară cu arma ching echipat și a ieșit cineva , ce te tot ofensezi atâta dacă nu ești vinovat.... te ai dat singur de gol ca te ataci singur
 

Emeer

Gunman
lord ion la aventuri ? de cand ? :blink: Bre parca nu-ti placeau aventurile :))) Eu cred ca a intrat din curiozitate ca toti s-au vaitat de chinga incat ar face pe oricine s-o incerce....
 
lord ion la aventuri ? de cand ? :blink: Bre parca nu-ti placeau aventurile :))) Eu cred ca a intrat din curiozitate ca toti s-au vaitat de chinga incat ar face pe oricine s-o incerce....
Pai dacă ar fi sa o luam ideea lui Niton și subadminu lord care șterge comentarii când se simte ofensat ar trebui Banat... păcat ca nu este asa
 

Emeer

Gunman
Bre eu stiam ca bug-urile se definesc altfel, mna poate gresesc eu, dar mi se pare ca aceasta pusca chinga are doar eroare de scriere...;) oricum ar bana destui, daca ma intelegi :D Iar bana pe aia care mai intra la aventuri si apoi aventurile ar fi pe modul vacanta :D
 
păcat că ce? nu prea înțelege lumea... e greu cu limnbu rumen.
Încerci sa provoci jucători ca sa le ștergi comentariile ionica da pacat ca însăși cuvântul e o arma puternica folosita de cei slabi cum ai fi tu
E foarte fain ca faci forum democratic si le ștergi comentariile..
Sa vezi când vei rămâne tu just și clonele pe tot jocul
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Care clone? Alea 1210 banate de pe Hawaii? Sau vobesti de cele nebanate?
 
Ultima editare:

odm

Cowboy
La update-ul de azi a fost corectat bonusul pustii, deci discutiile sunt inutile.
Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus