buguri cu misiuni blocate

DeletedUser

Guest
Dupa ce zilele trecute am sustinut un coleg cu raportarea misiunii "noua pustietate" in care cei doi fermieri solicita reciproc fiecare rezolvarea misiunii celuilalt (nerezolvat inca), o problema asemanatoare am acum cu "crima", dupa ce m-am plimbat la pistolar, crescatorul de cai si servitoare questul mi s-a blocat, pt ca nu mai apare misiunea la serif sa o pot continua. Ambele probleme le am pe Indiana cu personajul Mathylda.
Problema mai mare este ca de cateva zile cu Deaddy pe Hawaii caut sabia de aur, care oricum are rata mica de cadere iar eu nu stiu daca nu imi iese sabia pt ca asta e sansa mea sau are qestul o problema. Adica deja mi-a cam trecut cheful de west cand vad misiunile in piuneze.
 

DeletedUser19531

Guest
Trebuie sa mergi si la mexican pentru misiunea crima, iar la sabia de aur daca indeplinesti toate conditiile atunci nu mai ramane decat norocul, muncesti la mina de fier cu lama de aur ascutita + cei 6 carbuni de la mina de carbune???
 

DeletedUser

Guest
Pai cu mexicanul am inceput, normal, am zis doar de aia 3 ca sa scurtez, nu m-am uitat dar nu cred ca as fi putut merge la ei fara sa trec pe la mexican.

Stiu ca e greu cu sabia de aur, e ceva ce mi-am asumat cand m-am apucat de ea, problema este ca daca 2 questuri nu-mi merg, cu cata incredere pot astepta ca asta sa mearga? Si da, sunt echipat corespunzator, ba chiar am pus si restul de carbuni pe market sa am FIX 6 carbuni, si imi si scad motivatia, pt ca desi pe twdb nu zice, fac simetria cu pistolul de aur, unde e asa o conditie la ultima etapa; sigur, tot cu minat fier scad motivatia, deci nu motivatia scazuta e... motivatia. :P
Stiu sa citesc un quest, scopul postului nu e sa cer sfaturi CUM sa fac ci sa atrag atentia ca au aparut o suma de buguri in ultima luna.

Later edit: Cu sabia functioneaza, cine mai vrea poate incerca cu incredere.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus