Cafea - Un produs ce poate fi facut de toate caracterele

  • Autor subiect DeletedUser14378
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14378

Guest
Propunn implementare unei noi munci : Culegator de cafea -> Experienta si Banii sa fie stabiliti de InnoGames
Si a unui produs ce poate fi facut din cafea, zahar, blocuri de granir si pahar cu apa de toate clasele si caracterele inca de la lvl 20...
Sa puna 10 % viata si 10 % energie ...
Am pregatit aici niste imagini

http://imageshack.us/photo/my-images/259/incadrareapeharta.jpg/
http://img259.imageshack.us/img259/9044/muncad.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/713/preparare.jpg/


Deci ce spuneti ? :shoot:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12011

Guest
PRONTRA

-ideile noastre nu sunt trimise la INNO oricum..
-nu strica ceva nou:hmf:
-e inutil totusi...:nesigur:
 

DeletedUser10625

Guest
Pro

NO wild west since cofee ! Cafeaua era larg utilizata in westul salbatic.
 

DeletedUser

Guest
Sunt de acord cu tine..nu era cafeaua eram mai mult berea :tumble:
 

DeletedUser14378

Guest
Imi pare bine ca va place ideea...Sper sa fie PRO si cei de la Team West
:bandit:
 

DeletedUser

Guest
Interesant...dar la ce ajuta blocurile de granit la prepararea cafelei ?
Si totusi bonusurile sunt cam mari ... cred ca 10% energie ar fi de ajuns .

In rest ... pro , nu strica ceva nou .
 

DeletedUser

Guest
pro

ar fi bun sa ai dastea in inventar sa iti refaca viata si energia mai ales pentru duelisti
 

DeletedUser12402

Guest

DeletedUser13008

Guest
Contra pentru ca vad ca se gaseste 100% cafeaua la 1.30min si restaureaza 10hp si 10 energie si muncesti doar 1 minut si 30 sec.
 

DeletedUser

Guest
tare ideea insa nu si cea cu fabricarea produsului ,doar sarlatanul ar trebui sa o poata face sau bucatarul in rest pro <3W
 

DeletedUser14378

Guest
Contra pentru ca vad ca se gaseste 100% cafeaua la 1.30min si restaureaza 10hp si 10 energie si muncesti doar 1 minut si 30 sec.
Acolo am gresit eu...Se poate pune o sansa mai mica.... Si blocurile de granit nu sunt mancate, acestea trebuie folosite pentru macinarea boabelor de cafea. Dupa cum stiti atunci nu existau asa multe unelte...

Si da, in vestul salbatic chiar si un fierar trebuia sa stie sa faca o cafea ca sa nu moara de sete ;)....Adica...frate....toata lumea trebuia sa stie !!! Chiar si un FIERAR !!!


Aoleu mama draga,da' ce legatura au ffrunzele de tutun cu cafeaua?:))) -> si asta nu are niciun rost...Eu nu am zis nimic de frunzele de tutun in aceasta idee....Daca te referi la sansa aceasta 100% exista si la zahar :shoot::indian:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19554

Guest
Contra!
Am si eu o propunere numai ca n-am cafea am hamei
Si e mai dezvoltata :-"
 

DeletedUser5629

Guest
Cafeaua v-a aparea in 1.35 din cate se discuta pe beta, puteti inchide topicul.
 

DeletedUser9742

Guest
contra. de ex. doar sarlatanul si bucatarul sa poata face cafea, totusi pielaru sau fieraru sa faca cafea OMG.
 

DeletedUser14378

Guest
contra. de ex. doar sarlatanul si bucatarul sa poata face cafea, totusi pielaru sau fieraru sa faca cafea OMG.

mai omule da tu nu gandesti...Toata lumea trebuie sa stie sa faca ceva sa nu moara de foame sau de sete ... aoleuuuuu
 

DeletedUser22773

Guest
cafeaua o gasesti la shop-ul union pacific si o poti cumpara cu 18 Oup si restaureaza 20% energie,5% motivatie munca/duel

din moment ce o avem la ce sa mai faci alta cafea?

contra
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus